• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » ایران ۲۰۰ سال است که به هیچ کشوری حمله نکرده
  کد خبر : 191463

  ایران ۲۰۰ سال است که به هیچ کشوری حمله نکرده

  ایران ۲۰۰ سال است که به هیچ کشوری حمله نکردهReviewed by Aryan on Dec 9Rating: تابناک: آنان دست بردار نیستند، پس از دهه‌ها جنگ در افغانستان، عراق، افغانستان، یمن و لبنان به دنبال جنگ افروزی جدیدی هستند. روزنامه «گاردین» نوشته است شواهد نشان می‌دهد که جنگ علیه ایران هم شروع شده است، جنگی که توسط…

  ایران ۲۰۰ سال است که به هیچ کشوری حمله نکردهReviewed by Aryan on Dec 9Rating:

  تابناک: آنان دست بردار نیستند، پس از دهه‌ها جنگ در افغانستان، عراق، افغانستان، یمن و لبنان به دنبال جنگ افروزی جدیدی هستند.

  روزنامه «گاردین» نوشته است شواهد نشان می‌دهد که جنگ علیه ایران هم شروع شده است، جنگی که توسط اسرائیل و آمریکا با حمایت فرانسه و انگلیس در جریان است و در این میان گروه‌های مخالف شبه نظامی ایران با ترور دانشمندان هسته‌ای این کشور و حملات سایبری این کشور‌ها را همراهی می‌کنند.

  جنگ علیه ایران به صورت رسمی توسط این کشور‌ها تصدیق نشده است، اما هجوم رسانه‌ای به ایران همراه با طراحی طرح ترور سفیر سعودی و تلاش برای تحریم بیشتر ایران خود را نمایان می‌سازد.

  انگلیس هم در این جنگ تا کنون با تحریم بانک مرکزی ایران و تلاش برای تحریم نفت ایران به روشنی وارد شده است، مقامات وزار دفاع انگلیس ماه گذشته به گاردین گفتند که از جمله نظامی علبه ایران در سطح هوا و دریا حمایت و کمک می‌کنند.

  جنگی که برای جک استروا وزیر خارجه اسبق غیر قابل تصور بود، برای کابینه کنونی انگلیس محتمل و یکی از گزینه هاست اگر مقامات آمریکا بخواهند. این در حالی است که گزارش مدیر کل آژانس انرژی اتمی هم نتوانست نظامی شدن برنامه هسته‌ای ایران را ثابت کند. مدیر کلی که بر اساس اسناد ویکی لیکس، در هر تصمیم مهم و استراتژیکی به دنبال تامین نظر آمریکاست.

  در زمان حمله به عراق هم تمام ادعای غربی به نقل از منابع اطلاعاتی کشور‌های غربی ایراد می‌شد که هیچگاه قابل اثبات و استناد نبود.

  ایران کشوری است که در ۲۰۰ سال اخیر به هیچ کشوری حمله نکرده است، اما در همین حال در دهه ۸۰ با حمایت غربی مورد حمله صدام قرار گرفت. در حالی که آمریکا و اسرائیل در طول دهه‌های گذشته ده بار به کشوری مختلف حمله کرده‌اند و انگلیس هم حکومت ایران را ساقط کرده است، حال ایران آنان را تهدید می‌کند یا آنان ایران را تهدید می‌کند؟

  وزیر دفاع اسرائیل می‌گوید که چون رئیس جمهور ایران گفته است که اسرائیل باید از روی نقشه محو شود پس ایران تهدیدی وجودی برای اسرائیل است، اما کسی باور می‌کند که ایران اگر بمب اتم هم داشته باشد به اسرائیلی حمله کند که ۳۰۰ کلاهک هسته‌ای دارد و به صورت مستمر هم کشور‌های غربی از آن حمایت می‌کنند؟

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.