• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , تئاتر و سینما , فرهنگی و هنری » شورای انتخاب دو بخش جشنواره تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند
  کد خبر : 1914523

  شورای انتخاب دو بخش جشنواره تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند

    به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ، این شورا متشکل از فریبا دلیری ، علی ظفر قهرمانی نژاد و محسن پور قاسمی آثار رسیده به بخش های مسابقه تئاتر خردسالان و مسابقه تئاتر خیابانی را انتخاب خواهند کرد. فریبا دلیری کارگردان…

  شورای انتخاب دو بخش جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ، این شورا متشکل از فریبا دلیری ، علی ظفر قهرمانی نژاد و محسن پور قاسمی آثار رسیده به بخش های مسابقه تئاتر خردسالان و مسابقه تئاتر خیابانی را انتخاب خواهند کرد.

  فریبا دلیری کارگردان ، مدرس دانشگاه و هنرمند فعال تئاتر کودک و نوجوان که در بیست و دومین دوره جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به عنوان کارگردان برگزیده انتخاب شدد به همراه علی ظفر قهرمان نژاد مدرس ، کارگردان و پژوهشگر فعال تیاتر و تئاتر خیابانی، همچنین محسن پورقاسمی نویسنده ، کارگردان و پژوهشگر تئاتر کودک و نوجوان که در بیش از نه دوره جشنواره حضور داشته ارزیابی آثار متقاضی حضور در دو بخش خیابانی و خردسال جشنواره را برعهده خواهند داشت.

  در بخش مسابقه تئاتر خودسال حداکثر شش نمایش و در بخش مسابقه تئاتر خیابانی حداکثر هشت نمایش برای حضور در جشنواره انتخاب خواهند شد.

  بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی در آبان ماه ۱۳۹۵ و در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.