• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » «زخم اعتماد» از داستان های تخیلی و واقعی برگرفته شد
  کد خبر : 1914516

  «زخم اعتماد» از داستان های تخیلی و واقعی برگرفته شد

    محسن ناظمی، نویسنده در خصوص انتشار اثر خود گفت: رمانم با عنوان «زخم اعتماد» برگرفته از داستان‌های واقعی و تخیلی، تجربیات شخصی و بزرگان است. مطالعه داستان های واقعی و آشنایی با پرونده‌های جنایی و دادگستری و مشاوره با روانشناسان در چگونگی نگارش کتاب بی‌تاثیر نبود. در این کتاب داستان ها به صورت اپیزودیک،…

  «زخم اعتماد» از داستان های تخیلی و واقعی برگرفته شد

   

  محسن ناظمی، نویسنده در خصوص انتشار اثر خود گفت: رمانم با عنوان «زخم اعتماد» برگرفته از داستان‌های واقعی و تخیلی، تجربیات شخصی و بزرگان است. مطالعه داستان های واقعی و آشنایی با پرونده‌های جنایی و دادگستری و مشاوره با روانشناسان در چگونگی نگارش کتاب بی‌تاثیر نبود. در این کتاب داستان ها به صورت اپیزودیک، زنجیره ای و داستان‌محور روایت می‌شود.

  وی افزود: هدفم از نوشتن رمان «زخم اعتماد» این بود که از تجربیات تلخ و شیرین استفاده شود و مسیرهایی که سبب ایجاد جو نابودی در خانواده و برخی افراد جامعه شده است، برای عموم مردم بیان کنم. مردم نیز باید به صورت آگاهانه و تیزبینانه از نکات ریز و تجربیات بیان شده در موقعیت های مختلف به بهترین شکل ممکن درس بگیرند و استفاده کنند.

  این نویسنده در خصوص آنکه چرا تا به امروز کتابی منتشر نکرده بود، اظهار داشت: تا الان به شهرت و دیده شدن هیچ علاقه ای نداشتم. بیشتر دوست داشتم تمام فعالیت های خود را به یکباره در معرض نمایش قرار دهم. اثر دیگرم با عنوان «حس زندگی» بزودی توسط انتشارات اراده وارد بازار کتاب می شود. این کتاب مجموعه متون ادبی ام را دربرمی‌گیرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.