• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » واگذاری تلفن ثابت به شیوه جدید
  کد خبر : 1914415

  واگذاری تلفن ثابت به شیوه جدید

  مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران از راه‌حل جدید این شرکت برای کاهش صف انتظار دریافت تلفن ثابت خبر داد و گفت: در شیوه جدید واگذاری، تمامی امکانات تلفن ثابت در بستر اینترنت با سرعت راه‌اندازی سریع‌تر به مشترکان ارائه می‌شود. علیرضا صیدی از راه‌حل جدید این شرکت برای کاهش صف انتظار دریافت تلفن ثابت و…

  مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران از راه‌حل جدید این شرکت برای کاهش صف انتظار دریافت تلفن ثابت خبر داد و گفت: در شیوه جدید واگذاری، تمامی امکانات تلفن ثابت در بستر اینترنت با سرعت راه‌اندازی سریع‌تر به مشترکان ارائه می‌شود.

  ۵۱
  علیرضا صیدی از راه‌حل جدید این شرکت برای کاهش صف انتظار دریافت تلفن ثابت و جبران تعهدات عقب‌مانده این شرکت در بخش تلفن ثابت خبر داد.
  مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، گفت: با شیوه جدید واگذاری تلفن ثابت با استفاده از سرویس سیپ‌فون (SIP PHONE)، ارائه تمامی امکانات تلفن ثابت در بستر اینترنت به جای بستر سیم مسی امکانپذیر می‌شود.
  به گفته وی، این روش دارای سرعت بیشتری در راه‌اندازی و واگذاری است و می‌تواند جایگزین روش فعلی واگذاری خط تلفن ثابت باشد.
  صیدی توضیح داد: در این مدل سرویس‌های در بستر اینترنت با حذف سیم مسی به صورت مستقیم اتصال به شبکه دیتا برقرار می‌شود.
  مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران با اشاره به دیگر ویژگی‌های این سرویس اضافه کرد: در این روش امکان استفاده از چند خط تلفن با شماره‌های متفاوت روی یک خط فراهم است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.