• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » محرومیت بسیاری از بازنشستگان از خدمات بیمه
  کد خبر : 1914111

  محرومیت بسیاری از بازنشستگان از خدمات بیمه

  یک منبع آگاه در سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: متاسفانه از هر ۶بازنشسته در کشور، یک نفر از خدمات اجتماعی و درمانی محروم است. یک منبع آگاه در سازمان تامین اجتماعی کشور اظهار داشت: با وجود بیش از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار سالمند در کشور بالغ بر یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از…

  یک منبع آگاه در سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: متاسفانه از هر ۶بازنشسته در کشور، یک نفر از خدمات اجتماعی و درمانی محروم است.
  ۱۷

  یک منبع آگاه در سازمان تامین اجتماعی کشور اظهار داشت: با وجود بیش از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار سالمند در کشور بالغ بر یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از آنها هنوز بیمه نیستند.

  وی با بیان اینکه کشور با افزایش سالمندان رها شده در خیابان رو به رو شده است، تصریح کرد: متاسفانه از هر ۶ بازنشسته، یک نفر از خدمات اجتماعی و درمانی محروم است که این معضل موجب شد تا برخی از خانواده ها به دلیل مشکلات مالی پدر و مادر سالمند خود را در خیابان ها رها کنند.

  این منبع آگاه ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی با توجه به امکانات و میزان اعتبار خود سعی کرده است تا جشن بازنشستگان، سفرهای زیارتی، سبد کالا، ورزش همگانی و … را برای تکریم از این افراد فراهم کند، اما برگزاری چنین برنامه هایی تنها بخش کوچکی از مشکلات آنها را حل می کند.

  وی گفت: اینکه تاکنون با وجود محرز بودن شرایط تاسف بار بازنشستگان چرا صندوقی برای آسیب دیدگان تشکیل و فکر جدی به حال این قشر نمی شود، بی تدبیری مسئولان را نشان می دهد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.