• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » طرح ساماندهی حقوق مدیران به هیات رئیسه مجلس تقدیم شد
  کد خبر : 1914013

  طرح ساماندهی حقوق مدیران به هیات رئیسه مجلس تقدیم شد

  رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: طرح ساماندهی حقوق و دستمزد شامل ۱۰ ماده به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شده است تا در نوبت بررسی در صحن علنی مجلس قرار گیرد. داوود محمدی در خصوص بررسی حقوق های نجومی در کمیسیون اصل نود مجلس گفت: کمیسیون برنامه و بودجه در حال بررسی دقیق پرونده حقوق…

  رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: طرح ساماندهی حقوق و دستمزد شامل ۱۰ ماده به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شده است تا در نوبت بررسی در صحن علنی مجلس قرار گیرد.

  ۴
  داوود محمدی در خصوص بررسی حقوق های نجومی در کمیسیون اصل نود مجلس گفت: کمیسیون برنامه و بودجه در حال بررسی دقیق پرونده حقوق های نجومی است.

  نماینده مردم قزوین با اشاره به جلسات متعدد کمیسیون اصل نود برای آسیب شناسی پرونده حقوق های نجومی گفت: کمیسیون اصل نود هر هفته در دو جلسه کاری پرونده حقوق های نجومی را مورد بررسی قرار داده است.

  وی با اشاره به جمع بندی نهایی کمیسیون اصل نود در خصوص روزنه های قانونی شکل گیری تخلفات حقوق های نجومی تصریح کرد: طرح ساماندهی حقوق و دستمزد شامل ۱۰ ماده به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شده است تا در نوبت بررسی در صحن علنی مجلس قرار گیرد.

  رئیس کمیسیون اصل نود ادامه داد: در خصوص مدیران متخلفی که حقوق های نجومی دریافت کرده اند نیز سازمان بازرسی و دیوان محاسبات گزارشاتی را تهیه کرده اند. در جلسه مشترک با کمیسیون اصل نود، سازمان بازرسی، دیوان محاسبات و نمایندگان قوه قضائیه در خصوص این گزارش گفتگو شده است.

  وی اظهار داشت: برای ارائه گزارش نهایی منتظر گزارش دیوان محاسبات و سازمان بازرسی هستیم.

  فوریت طرح ساماندهی حقوق و دستمزد مدیران تیرماه سال جاری به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.