• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » برخواه: ۸ وزنه بردار به رقابتهای جهانی اعزام می شوند
  کد خبر : 1913921

  برخواه: ۸ وزنه بردار به رقابتهای جهانی اعزام می شوند

    محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان در خصوص اعلام ۸ وزنه بردار اعزامی به مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان گفت: با برنامه ریزی اکبرخورشیدی و علی امینی فر مربیان تیم ملی با ۱۰ وزنه بردار در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت می کند.برهمین اساس لیست اسامی ۸ وزنه بردار اصلی و بعلاوه ۲…

  8 وزنه بردار به رقابتهای جهانی اعزام می شوند

   

  محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان در خصوص اعلام ۸ وزنه بردار اعزامی به مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان گفت: با برنامه ریزی اکبرخورشیدی و علی امینی فر مربیان تیم ملی با ۱۰ وزنه بردار در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت می کند.برهمین اساس لیست اسامی ۸ وزنه بردار اصلی و بعلاوه ۲ وزنه بردار جایگزین را به فدراسیون جهانی ارسال کردیم.

  سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان با اعلام لیست نفرات حاضر در مسابقات جهانی گفت:تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران با ۸ وزنه بردار در رقابتها قهرمانی جهان حاضر می شود که در میان نیز مهدی پاپی و امیر رضا عسگری دون نفرات جایگزین هستند.

  وی ادامه داد: روز۲۷ مهر جلسه هیات اجرایی و ۲۸ مهر کنگره فدراسیون جهانی وزنه برداری برگزار می شود.همچنین ششمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان جهان برای کشورمان از روز شنبه ۲۲اکتبر، یکم آبان درگروه A از ساعت ۱۴ به وقت محلی و ۹:۳۰ صبح به وقت تهران با رقابت اسحاق ذعاب و حسین سلطانی دو وزنه بردار دسته ۶۹ کیلوگرم آغاز می گردد.

  تقی آقازاده و احمد احمد نژاد وزنه برداران دسته ۷۷ کیلوگرم نیز یکشنبه ۲۳اکتبر، ۲آبان درگروهA از ساعت۱۶:۳۰ به وقت محلی و ۱۲ظهر به وقت تهران به روی تخته خواهند رفت.

  محمد موئدی دردسته ۸۵ کیلوگرم روز دوشنبه ۲۴اکتبر، ۳آبان درگروه A از ساعت ۱۴ به وقت محلی و ۹:۳۰ صبح به وقت تهران با حریفان خود رقابت می کند.

  علیرضا لطفی در دسته ۹۴ کیلوگرم، سه شنبه ۲۵اکتبر۴آبان درگروه A از ساعت ۱۰ به وقت محلی و ۵:۳۰ صبح به وقت تهران به روی تخته می رود.

  همچنین در آخرین روز سه شنبه ۲۵اکتبر، ۴آبان رقابتهای دسته ۹۴+ کیلوگرم با حضور محمدرضا روشنی و علی داودی هم درگروه A از ساعت ۱۵ به وقت محلی و ۱۰:۳۰به وقت تهران انجام می شود.

  سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان اردوهای یکسال اخیر ملی پوشان این رده سنی را این گونه ارزیابی کرد و گفت: یکسال اخیر ۳۵ وزنه بردار نوجوانان را به اردو دعوت کردیم. تمرینات مداوم و مستمر تیم ملی پس از ماه مبارک رمضان استارت خورد. به دلیل نزدیکی مسابقات جهانی و آسیایی رده سنی نوجوانان نفرات حاضر در اردو تمرینات سخت و فشرده را در این مدت تحمل کردند که در طول یک هفته ۱۳ جلسه تمرین سنگین داشتیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.