• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار خودرو » اجرای طرح جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی تا اطلاع ثانوی متوقف شد
  کد خبر : 1913769

  اجرای طرح جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی تا اطلاع ثانوی متوقف شد

  رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: به واسطه ازدحام مراجعه‌کنندگان به مراکز معاینه فنی فعلا‌ً اجرای طرح جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی متوقف شد. سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: به دلیل ازدحام موجود برای دریافت کارت معاینه فنی خودرو و نگرانی‌هایی که از سمت مردم وجود دارد، فعلاً اجرای طرح…

  SONY DSC

  رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: به واسطه ازدحام مراجعه‌کنندگان به مراکز معاینه فنی فعلا‌ً اجرای طرح جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی متوقف شد.

  سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: به دلیل ازدحام موجود برای دریافت کارت معاینه فنی خودرو و نگرانی‌هایی که از سمت مردم وجود دارد، فعلاً اجرای طرح جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی متوقف شد.

  وی افزود: این طرح که از ابتدای مهرماه آغاز شده بود و حالا متوقف شد در آینده با شرایط جدیدتر مجدداً توسط پلیس اعلام می‌شود.

  سردار حسینی در پاسخ به این سؤال که شرایط افرادی که تا کنون توسط دوربین‌ها جریمه شده‌اند، چه می‌شود، گفت: این جریمه‌ها بر روی سوابق تخلف‌ خودروهای مذکور اضافه نخواهد شد.

  پیش از این در تاریخ ۳۱ شهریور رییس پلیس راهور تهران بزرگ عنوان کرده بود که طرح LEZ و جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی از شهریور ماه در محدوده طرح زوج و فرد به وسیله دوربین‌ها آغاز شده بود اما این روند به شکل ارشادی بوده و نیازی به پرداخت مبلغ جریمه از سوی رانندگان وجود نداشت.

  وی همان زمان گفته بود که برابر تصمیمات اتخاذ شده از مهرماه خودروهای فاقد معاینه فنی به وسیله دوربین‌های کنترل محدوده زوج و فرد جریمه شده و مبلغ جریمه نیز باید پرداخت شود و دیگر حالت ارشادی ندارد، بر همین اساس افراد متخلف می‌بایست مبلغ ۵۰۰ هزار ریال جریمه را پرداخت کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.