• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » پرداخت وام بازنشستگان از ۲ هفته آینده آغاز می شود
  کد خبر : 1913653

  اسلامیان مطرح کرد :

  پرداخت وام بازنشستگان از ۲ هفته آینده آغاز می شود

  مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: پرداخت ۵۰ هزار وام قرض الحسنه از ۲ هفته آینده با سقف ۳۰ میلیون ریال به بازنشستگان کشوری آغاز می شود. محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور در یازدهمین همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان که امروز(سه شنبه) برگزار شد، با بیان اینکه صندوق های بازنشستگی در ۴۰ سال…

  مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: پرداخت ۵۰ هزار وام قرض الحسنه از ۲ هفته آینده با سقف ۳۰ میلیون ریال به بازنشستگان کشوری آغاز می شود.
  ۳۱

  محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور در یازدهمین همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان که امروز(سه شنبه) برگزار شد، با بیان اینکه صندوق های بازنشستگی در ۴۰ سال اخیر با این روش و شیوه سازماندهی شده اند،اظهار داشت: متاسفانه به دلیل تصمیماتی که در گذشته أخذ شده است، در صندوق بازنشستگی با بالانس اقتصادی مواجه هستیم.

  وی با اشاره به اینکه قطع شدن ورودی های صندوق، کمتر از یک درصد بودن نسبت شاغلان بِه بازنشستگان از جمله مشکلات موجود در صندوق بازنشستگی هستند، گفت: در همین راستا از دولت درخواست داریم تا با درایت لازم برای برطرف شدن این مشکلات اقدامات لازم را انجام دهند.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی مطرح کرد: هرچند بارها تاکید شده است که دولت گذشته را مورد انتقاد قرار ندهیم، اما باید بگویم که از سال ۸۵ تا ۹۲ افزایش حقوق ها متناسب با تورم نبود و این موضوع موجب شد قدرت خرید بازنشستگان ۶۷ درصد کاهش پیدا کند.

  اسلامیان ادامه داد: اما بسیاری از مشکلات با افزایش حقوقیی که در ۳ سال اخیر با کمک دولت و مجلس صورت گرفت، برطرف شد اما ضایعات گذشته همچنان وجود دارند.

  وی با اشاره به تخصیص ۶ هزار میلیارد بودجه به صندوق بازنشستگی، گفت: تخصیص این بودجه موجب شد پایین ترین میزان حقوق که ۷۵۰هزار تومان بود به ۹۰۰ تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به صورت پلکانی افزایش پیدا کند.

  مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور تصریح کرد: پرداخت مستقیم حقوق بازنشستگان از دیگر مواردی بود که در طول این ۳ سال انجام و موجب شد که بازنشستگان حقوق خود را کمتر از ۲ ساعت دریافت می کنند.

  اسلامیان با بیان اینکه مجموعه اقتصادی صندوق سالانه ۳۵ درصد کسب سود دارد، بیان کرد: تمامی اموالی که در گذشته از صندوق بازنشستگی خارج شده بود، با کمک دادستان کشور به صندوق بازگشت.

  وی گفت: پرداخت ۵۰ هزار وام قرض الحسنه از ۲ هفته آینده با سقف ۳۰ میلیون ریال به بازنشستگان کشوری آغاز می شود.

  مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور در پایان اظهار داشت: تلاش می کنیم مشکلات افراد در هرگونه ای از کشور هستند برطرف شود.

  گفتنی است، در پایان ۹ خانه امید به۲۲ خانه ای که در کشور وجود داشتند، با دستور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.