• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , مجله نقره ای شب » بازگشت ناباورانه به زندگی پس از قطع سر + عکس
  کد خبر : 1913603

  بازگشت ناباورانه به زندگی پس از قطع سر + عکس

  مرد جوان انگلیسی درجریان یک تصادف سرش از ناحیه ستون فقرات قطع شد و در حالیکه همه از وی قطع امید کرده بودند پس از عمل جراحی ویژه، به‌طورعجیبی زنده ماند. در این حادثه که سال گذشته رخ داد قلب «تونی کووان» که اهل نیوکاسل انگلستان بود ازکارافتاده بود اما امدادگران درعملیات ویژه احیا، قلب…

  مرد جوان انگلیسی درجریان یک تصادف سرش از ناحیه ستون فقرات قطع شد و در حالیکه همه از وی قطع امید کرده بودند پس از عمل جراحی ویژه، به‌طورعجیبی زنده ماند.

  ۲۸
  در این حادثه که سال گذشته رخ داد قلب «تونی کووان» که اهل نیوکاسل انگلستان بود ازکارافتاده بود اما امدادگران درعملیات ویژه احیا، قلب او را به تپش واداشتند. بعد هم بلافاصله مرد جوان نیمه جان را به‌بیمارستان منتقل کردند اما پزشکان امیدچندانی برای نجاتش نداشتند.
  پس از بررسی‌های مقدماتی مشخص شد مغز وی دیگر فعالیت ندارد به همین خاطر تصمیم گرفته شد دستگاه‌ها را از بدنش جدا کنند، اما خانواده وی باوجود جدا شدن کامل سر از ستون فقرات، با این موضوع مخالفت کرده و خواستار عمل جراحی شدند. این در حالی بود که سر قربانی تصادف تنها به وسیله رگ‌ها و بافت‌ها به بدن متصل مانده بود.

  سرانجام پزشکان درجریان یک عمل جراحی نادر و نفسگیر، جمجمه وی را به وسیله یک صفحه فلزی و پیچ و مهره به ستون فقراتش پیوند زدند که در کمال ناباوری مرد جوان زنده ماند. به گفته پزشکان قرار است وی پس از ماه‌ها درمان از مرکز توانبخشی عصبی مرخص شده و به خانه بازگردد.
  منبع : رکنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.