• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » رکوردشکنی فروش سینما ها با ۱۰۸ میلیارد تومان فروش در ۶ ماه
  کد خبر : 1913576

  رکوردشکنی فروش سینما ها با ۱۰۸ میلیارد تومان فروش در ۶ ماه

    براساس اعلام رئیس کانون پخش کنندگان, رکورد فروش سینماها شکست و در ۶ ماه اول امسال حدود ۱۰۸ میلیارد تومان فیلم ها فروختند! آمار فروش سینما ها علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان درباره فروش سینماها در شش ماه نخست سال گفت: با توجه به فیلم هایی که در شش ماه اول سال اکران…

  رکوردشکنی فروش سینما ها

   

  براساس اعلام رئیس کانون پخش کنندگان, رکورد فروش سینماها شکست و در ۶ ماه اول امسال حدود ۱۰۸ میلیارد تومان فیلم ها فروختند!

  آمار فروش سینما ها

  علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان درباره فروش سینماها در شش ماه نخست سال گفت: با توجه به فیلم هایی که در شش ماه اول سال اکران شده است ۱۰۸ میلیارد تومان فروش سینما بدون احتساب سینما سیار و اکران در سالن های کوچک است که ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مخاطب سالن سینما بودند . این رقم در مقایسه با ۶ ماه اول سال ۹۴ بیش از دو برابر شده است. سال گذشته در ۶ ماه اول سال فروش سینماها ۳۹ میلیارد تومان بوده است که ۷ میلیون و ۵۰ هزار نفر مخاطب سینما بودند.

  وی درباره فروش فیلم در ماه شهریور گفت: کل فروش شهریورماه امسال ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده که ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر مخاطب سینما در ماه شهریور بودند. سال گذشته در همین ماه فروش فیلم ۷ میلیارد و ۳۰۰ هزار تومان بوده که ۱ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر مخاطب سینما در سال گذشته بودند.

  رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران در ادامه گفت: با احتساب فروش سینما سیار و سالن های کوچک به رقم فروش فیلم ها نزدیک به بین ۵ تا ۱۰ درصد اضافه خواهد شد.

  وی درباره سینماهای سیار گفت: هم اینک ۴۰ دستگاه که توسط دفتر نور تابان تامین شده است فیلم در سینماهای سیار به نمایش درآمده که فیلم های «بادیگارد» ، «ابد و یک روز» ، «من سالوادور نیستم» و «رسوایی ۲» و « ایستاده در غبار» فیلم هایی بودند که در سینما سیار با اقبال بیشتر مواجه شدند و از ۱۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان فروش داشتند امیدواریم با اضافه شدن دستگاه های موسسه رسانه های تصویری بتوانیم مخاطبان بیشتری را با خود همراه کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.