• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » مولایی تا اطلاع ثانوی از حضوردرمیادین ورزشی محروم شد
  کد خبر : 1913392

  مولایی تا اطلاع ثانوی از حضوردرمیادین ورزشی محروم شد

    به گزارش ایران ویج؛ جلسه کمیته انضباطی این فدراسیون امروز(دوشنبه ۵ مهر ماه) با حضور اعضای کمیته انضباطی، مسئولان فدراسیون و نمایندگان اداره حقوقی، بازرسی و دفتر مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان با بررسی سه پرونده تشکیل شد. دو پرونده در خصوص دوپینگ وزنه برداران رده پایه، ارجاعی کمیته پزشکی به کمیته…

  تا اطلاع ثانوی از حضوردرمیادین ورزشی محروم شد

   

  به گزارش ایران ویج؛ جلسه کمیته انضباطی این فدراسیون امروز(دوشنبه ۵ مهر ماه) با حضور اعضای کمیته انضباطی، مسئولان فدراسیون و نمایندگان اداره حقوقی، بازرسی و دفتر مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان با بررسی سه پرونده تشکیل شد.

  دو پرونده در خصوص دوپینگ وزنه برداران رده پایه، ارجاعی کمیته پزشکی به کمیته انضباطی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. برهمین اساس اعضای جلسه پس از اسماع سخنان ورزشکاران خاطی، مربیان شهرستان و مربی تیم ملی پایه با توجه لزوم تحقیق بیشتر از طریق اداره کل ورزش استان، هیأت ورزشی استان و واحد حراست مربوطه در جلسه آینده رای نهایی خود را صادر خواهد نمود.

  یکی دیگر از پرونده های امروز کمیته انضباطی رسیدگی به اظهارات بهادر مولایی در جراید، رسانه ها و شبکه های مجازی به مسئولان فدراسیون، برخی کمیته ها، شورای عالی فنی و سرمربی تیم ملی بود. باتوجه به اینکه بهادرمولایی طی دو مرحله از سوی کمیته انضباطی به این جلسه دعوت شد اما بدون هیچ اطلاع رسمی، نه خود و نه نماینده قانونی وی، دراین جلسات شرکت نکردند. پس از عدم حضور وی در دومین جلسه کمیته انضباطی، موضوع قید شده به بحث و بررسی گذاشته شد.

  سپس در ادامه جلسه، اظهارات بهادرمولایی در رسانه ها و خبرگزاری ها در مورد رئیس شورای عالی فنی فدراسیون، رئیس کمیته پزشکی، سرمربی تیم ملی، ریاست فدراسیون و روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری قرائت شد.

  همچنین با حضور نمایندگان اداره کل حقوقی، بازرسی و دفتر مشترک فدراسیون ها، مهدی روحانی رئیس کمیته انضباطی موضوع اظهارات نامبرده را مصداق از جمله نشر اکاذیب، شایعه، فرافکنی و توهین نسبت به مسئولان و ارکان فدراسیون وزنه برداری و برخی از نهادهای قانونی نظام جمهوری اسلامی ایران خصوصاً صدا و سیما دانسته برهمین اساس کمیته انضباطی با استناد به بند ۷ و۸ آیین نامه و به اتفاق آراء، بر محرومیت بهادر مولایی از شرکت در مسابقات ورزشی( تا اطلاع ثانوی) رای دادند..

  لازم به ذکر است، رای صادره بصورت بدوی بوده و نامبرده حق اعتراض تا ۱۰ روز آینده پس از ابلاغ رای را دارد.

  گفتنی است: کمیته انضباطی وزنه برداری به ریاست فدراسیون پیشنهاد طرح شکایت در مراجع قضایی علیه ورزشکار خاطی را داد تا نسبت به این مسئله پیگیر باشند.

  در پایان نیز روحانی رئیس کمیته انضباطی با دعوت جامعه وزنه برداری اعم از ورزشکار، مربی، داور، مسئولان و پیشکسوتان به تبعیت از قانون و رعایت اخلاق و حرکت در مسیر همفکری و هم افزایی بیشتر، متذکر شد: مطمئناً از این پس کمیته انضباطی به اظهارات خلاف واقع متخلفان واکنش نشان می دهد. در صورت اثبات تخطی از موازین اخلاقی و قانونی علاوه بر صدور رأی با متخلفین برخورد جدی خواهد کرد.

  وی ابراز امیدواری کرد در آینده شاهد رفتارهای غیر اخلاقی و غیر ورزشی در میادین ورزشی به خصوص در سطوح ملی و باشگاهی نباشیم.هرچند وجود کمیته انضباطی جهت حفاظت از ورزشکاران، مربیان و جامعه وزنه برداری شکل گرفته ومدافع ورزش پاک و جوانمردانه است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.