• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » قیمت گوشت گوسفندی و برنج ایرانی در مدار صعودی
  کد خبر : 1913330

  قیمت گوشت گوسفندی و برنج ایرانی در مدار صعودی

  قیمت کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی به ویژه گوشت گوسفندی و برنج ایرانی در کشور در روزهای اخیر سیر صعودی داشته است. به گزارش ایران ویج ، در حال حاضر قیمت انواع برنج کیفی داخلی مانند هاشمی، دمسیاه و طارم بین ۱۱ تا ۱۴ هزار تومان، ارقام برنج پر محصول مانند رقم مطهری، ندا، خزر…

  ۱۳۹۲۰۹۲۳۱۶۱۵۰۲۲۳۴۱۷۳۷۹۶۴

  قیمت کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی به ویژه گوشت گوسفندی و برنج ایرانی در کشور در روزهای اخیر سیر صعودی داشته است.

  به گزارش ایران ویج ، در حال حاضر قیمت انواع برنج کیفی داخلی مانند هاشمی، دمسیاه و طارم بین ۱۱ تا ۱۴ هزار تومان، ارقام برنج پر محصول مانند رقم مطهری، ندا، خزر و فجر ۵ تا ۸ هزار تومان و قیمت انواع برنج های خارجی ۳.۵ تا ۶ هزار تومان است

  افزایش تقاضای مردم به برنج های ایرانی یکی از دلائل سیر صعودی قیمت این محصول در کشور  اعلام شده و با افزایش قیمت برنج بازار این محصول در شمال کشور برمدار رونق و امیدواری است.

  همچنین بهبود وضعیت قیمتی برنج موجب کاهش فروش زمین‌های کشاورزی و عدم تغییر کاربری اراضی شالیزاری در شمال کشور منجر می‌شود. تغییرکاربری زمین‌های کشاورزی به ویژه شالیزارهای استانهای شمالی کشور برای بخش کشاورزی بزرگترین تهدید است.

  بنابراین گزارش، قیمت هرکیلوگرم مرغ نیز از هفت هزار و ۵۰۰ تا هفت هزار و ۸۰۰ تومان اکنون به قیمت هفت هزار و ۲۰۰ تا هفت هزار و ۳۰۰ رسیده است.

  در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله (خورشتی) ۳۲ هزار تومان در بازار عرضه می شود،  طی این مدت قیمت این محصول تغییر چندانی نداشته اما در عوض قیمت هرکیلوگرم گوشت گوسفندی شقه بدون دنبه  هم اکنون بین ۳۳ تا ۳۵ هزار تومان در بازار عرضه که در مقایسه با دو ماهه اخیر ۵ تا ۶ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.