• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » قیمت مرغ در سراشیبی سقوط
  کد خبر : 1913278

  قیمت مرغ در سراشیبی سقوط

  طی هفته گذشته قیمت مرغ با توجه به کاهش تقاضا و افزایش عرضه از سوی تولیدکنندگان با کاهش قیمت روبرو شد. مهدی یوسف‌خانی رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، درخصوص روند قیمت مرغ و تغییرات  آن طی یک هفته اخیر گفت: قیمت مرغ طی هفته گذشته حدود ۵۰۰ تومان کاهش قیمت داشته است و هر…

  img13371788
  طی هفته گذشته قیمت مرغ با توجه به کاهش تقاضا و افزایش عرضه از سوی تولیدکنندگان با کاهش قیمت روبرو شد.

  مهدی یوسف‌خانی رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، درخصوص روند قیمت مرغ و تغییرات  آن طی یک هفته اخیر گفت: قیمت مرغ طی هفته گذشته حدود ۵۰۰ تومان کاهش قیمت داشته است و هر کیلو با قیمت ۷ هزار و ۱۰۰ تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

  وی افزود: هرکیلو مرغ در عمده فروشی‌های میدان بهمن ۶ هزار و ۲۰۰ تومان و در واحدهای صنفی با قیمت ۶ هزار و ۴۰۰ تومان عرضه می‌شود.

  رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در توضیح دلیل کاهش قیمت مرغ در بازار طی چند روز گذشته، اظهار کرد: کاهش تقاضا در کنار افزایش عرضه مرغ در بازار از سوی تولیدکنندگان دلیل کاهش قیمت ۵۰۰ تومانی مرغ بوده است ولی پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته بیش از این قیمت‌ها کاهش پیدا نکند.

  یوسف‌خانی با اشاره به نزدیکی ماه محرم در رابطه با قیمت و میزان عرضه مرغ در این ایام خاطرنشان کرد: در این ماه تقاضا برای خرید مرغ از سوی مردم عادی به صورت تک فروشی کاهش پیدا می‌کند و میزان تقاضا به صورت عمده از سوی هیات و مساجد افزایش می‌یابد که باعث توازن در میزان عرضه و تقاضا خواهد شد و انتظار می‌رود شاهد افزایش قیمت چشم‌گیری در این ایام نباشیم.

  وی در انتها به ثبات قیمت تخم‌مرغ اشاره کرد و گفت: هرکیلو تخم‌مرغ به صورت عمده برای واحدهای صنفی۴ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت دارد که در خرده فروشی‌ها با قیمت ۴ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.