• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » تخصیص ۳۷ هزار میلیارد تومان به ۱۵۰ طرح‌ بزرگ نیمه تمام
  کد خبر : 1913223

  تخصیص ۳۷ هزار میلیارد تومان به ۱۵۰ طرح‌ بزرگ نیمه تمام

  معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه از تخصیص ۳۷ هزار میلیارد تومان به ۱۵۰ طرح بزرگ نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا که به توازن منطقه ای کمک می کند، خبر داد. محمدباقر نوبخت ظهر دوشنبه در بازدید از پروژه ورزشگاه شش هزار نفری انقلاب شهرستان کرج، اظهار کرد: سیاست مشترک مجلس…

  معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه از تخصیص ۳۷ هزار میلیارد تومان به ۱۵۰ طرح بزرگ نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا که به توازن منطقه ای کمک می کند، خبر داد.

  ۴۲
  محمدباقر نوبخت ظهر دوشنبه در بازدید از پروژه ورزشگاه شش هزار نفری انقلاب شهرستان کرج، اظهار کرد: سیاست مشترک مجلس شورای اسلامی و دولت یازدهم بر این است که پروژه های نیمه تمام توسط بخش خصوصی به اتمام برسد.

  نوبخت تاکید کرد: سیاست مشترک دولت و مجلس در خصوص تکمیل پروژه نیمه تمام می تواند به صورت واگذاری یا مشارکت با بخش خوصی محقق شود.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: با توجه به تاکید دولت بر اتمام طرح های عمرانی نیمه تمام، مسئولیت تکمیل بیش از ۲ هزار طرح نیمه تمام به دولت یازدهم سپرده شد.

  معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه سیاست اجرایی برای تکمیل این طرح ها، توجه به پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالاتر است، افزود: در سال نخست طرح هایی با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد در دستور کار قرار گرفت که ۲۶۰ طرح بزرگ به اتمام رسید.

  وی با بیان اینکه امسال اعتباری حدود ۳۷ هزار میلیارد تومان برای تکمیل طرح هایی که بتواند با چند ویژگی نظیر برخورداری از پیشرفت فیزیکی بالا و کمک به توازن منطقه ای مد نظر گرفته شده است، افزود: استانی های که از اماکن ورزشی کافی برخوردار نیستند در لیست توازن منطقه ای قرار می گیرد.

  نوبخت با اشاره به اینکه پروژه های که قادر باشند برنامه ها را با هم مرتب سازد مورد توجه دولت قرار خواهد گرفت، گفت: این مهم در رابطه با پروژه همت لحاظ شده، پیش بینی می شود تا پایان سال حدود ۱۵۰ طرح بزرگ با اعتباری بالغ بر ۳۷ هزار میلیارد تومان را بتوانیم به اتمام برسانیم.

  معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: غیر از طرح های عمرانی، برای مساعدت رشد اقتصادی کشور بر توسعه واحدهای تولیدی نیمه تمام، تمام شده نیمه فعال و کم فعال متمرکز شدیم.

  وی با اعلام اینکه ۷ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی غیر فعال و نیمه فعال با صرف اعتباری بالغ بر ۱۶ هزار میلیارد تومان به سرانجام خواهند رسید، گفت: برای رشد اقتصادی و فعال شدن بیش از پیش تولید ناخالص از دو مسیر عمل می کنیم.

  وی با بیان اینکه دولت طرح های عمرانی را با اعتبارات مستقیم به پایان خواهد برد، افزود: عوامل مذکور سبب می شود به رشد ۵ درصدی مد نظر دست پیدا کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.