• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار خودرو » مدیرعامل گروه بهمن بعد از دو ماه استعفا کرد/ مدیر جدید از کروز آمد
  کد خبر : 1913129

  مدیرعامل گروه بهمن بعد از دو ماه استعفا کرد/ مدیر جدید از کروز آمد

  مدیرعامل گروه بهمن بعد از دو ماه استعفا کرد تا مدیرعامل جدیدی برای این شرکت ۵۰۷ میلیارد تومانی حاضر در بورس معرفی شود. به گزارش ایران ویج، در پی مزایده ۶۲ درصد سهام سه مالک اصلی گروه بهمن در ۲۵ خرداد، موسسه مالی کوثر اصالتا” و وکالتا” و از طرف سرمایه گذاری اندیشه فردا، فن…

  ۱۴۷۰۵۵۳۰۴۵۳۶۹۹۷۷۶۷

  مدیرعامل گروه بهمن بعد از دو ماه استعفا کرد تا مدیرعامل جدیدی برای این شرکت ۵۰۷ میلیارد تومانی حاضر در بورس معرفی شود.

  به گزارش ایران ویج، در پی مزایده ۶۲ درصد سهام سه مالک اصلی گروه بهمن در ۲۵ خرداد، موسسه مالی کوثر اصالتا” و وکالتا” و از طرف سرمایه گذاری اندیشه فردا، فن پردازان بهمن و سرمایه گذاری توسعه انرژی هور ( مالک بیش از ۲۷، ۲۵ و ۸.۴ درصد سهام گروه بهمن) اقدام به واگذاری سهام این شرکت بورسی کرد.

  بعد از این معامله ۱.۶ هزار میلیارد تومانی که توسط کنسرسیوم “ویسمن موتور” خریداری شد، مدیرعامل و اعضای حقیقی ۵ نفره هیأت مدیره گروه بهمن تغیییر کردند و ناصر شاه باز به عنوان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره، حسن عموزاده و حمیدرضا منجی به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره به همراه محمد ضرابیان و مرتضی شفیعی ترکیب ۵ نفره هیات مدیره گروه بهمن  ۵۰۷ میلیارد تومانی را شامل شدند.

  حال بعد از دو ماه ، مدیرعامل “خبهمن” تغییر کرد و طی آن با استعفای شاهباز ( که از قرار معلوم قصد بازگشت به بانک ملی ایران را دارد)، منصور پورزرین به عنوان مدیرعامل این شرکت بورسی معرفی شد.

  پورزرین با ۲۵ ساله سابقه در صنعت خودرو ، دارای سوابقی در سایپا و معاون مالی و اقتصادی پارس خودرو بود که از ۵ سال پیش در مجموعه کروز حضور داشت.

  شاهباز نیز دارای سوابقی چون معاونت مالی و سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران، عضو هیات مدیره مدیریت سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران و عضو هیات امنای بیمارستان بانک ملی و… است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.