• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » رفع اختلالات سایت سرشماری نفوس ومسکن
  کد خبر : 1913107

  رفع اختلالات سایت سرشماری نفوس ومسکن

  معاون مرکز ملی آمار ایران گفت: با رفع اختلالات سایت سرشماری نفوس و مسکن هم اکنون رکورد ثبت نام ۱۵ خانوار در ثانیه زده شده است. علی زاهدیان معاون مرکز ملی آمار ایران در برنامه روی خط خبر در خصوص اختلالات سایت سرشماری نفوس ومسکن گفت: استقبال از این سایت برای ثبت نام اینترنتی بالا…

  معاون مرکز ملی آمار ایران گفت: با رفع اختلالات سایت سرشماری نفوس و مسکن هم اکنون رکورد ثبت نام ۱۵ خانوار در ثانیه زده شده است.

  ۲۹
  علی زاهدیان معاون مرکز ملی آمار ایران در برنامه روی خط خبر در خصوص اختلالات سایت سرشماری نفوس ومسکن گفت: استقبال از این سایت برای ثبت نام اینترنتی بالا بوده و همین امر باعث ایجاد ترافیک در سایت شده بود.
  وی با اشاره به اینکه مرکز ملی آمار به دنبال فرصتی مناسب برای تغییر در سایت بود، افزود: در نیمه شب گذشته سامانه برای ساعتی از دسترس خارج و تغییرات مورد نیاز بر روی آن اعمال شد و هم اکنون این سایت با سرعت بالا به ثبت نام افراد مشغول است.
  زاهدیان تصریح کرد: بر اساس گزارش های رسیده از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ صبح ۲۰هزار خانوار ثبت نام اینترنتی داشتند که رکورد ۱۵ ثبت نام در ثانیه نیز زده شده است.
  معاون مرکز ملی آمار ایران تصریح کرد: هم اکنون شاخص ها نشان دهند افزایش سرعت در ثبت نام بوده و تمام موارد تحت کنترل است.
  وی افزود: مرحله اول اینترنتی از ۳ مهر تا ۲۶ مهر صورت می گیرد که در انتها به ثبت نام کنندگان کد آماری داده می شود و مرحله دوم سرشماری از ۲۵مهر تا ۲۵ آبان با تطبیق و راستی آزمایی کدهای آماری صورت خواهد پذیرفت.
  وی در پایان گفت:در نهایت هزار جایزه یک میلیون تومانی به قید قرعه به ثبت نام کنندگان اینترنتی پرداخت خواهد شد.

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.