• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » مرادی: مولایی باید در کمیته انضباطی پاسخگو باشد
  کد خبر : 1913106

  مرادی: مولایی باید در کمیته انضباطی پاسخگو باشد

    علی مرادی در گفت و گو با رادیو ورزش درباره اظهارات بهادر مولایی بیان کرد: فدراسیون وزنه برداری در حد و توان خود به مولایی کمک کرد تا وی بار دیگر به دوران قهرمانی بازگردد. تصمیم کمیته فنی بود که مولایی راهی المپیک نشود و شورای فنی پس از ثبت رکورد وزنه برداران تصمیم…

  مولایی باید در کمیته انضباطی پاسخگو باشد

   

  علی مرادی در گفت و گو با رادیو ورزش درباره اظهارات بهادر مولایی بیان کرد: فدراسیون وزنه برداری در حد و توان خود به مولایی کمک کرد تا وی بار دیگر به دوران قهرمانی بازگردد. تصمیم کمیته فنی بود که مولایی راهی المپیک نشود و شورای فنی پس از ثبت رکورد وزنه برداران تصمیم گرفت تا محمدرضا براری و علی هاشمی راهی ریو شوند.

  وی افزود: هاشمی در دسته ۹۴ و براری در ۱۰۵ کیلوگرم در المپیک ریو نتایج خوبی را کسب کردند و اظهارات بهادر مولایی پس از المپیک، کمی ناعادلانه بود که بار حقوقی دارد و اگر نتواند آن را اثبات کند از طریق قانونی پیگیری می کنیم.

  مرادی ادامه داد: اگر واقعاً فدراسیون قصوری کرده باشد باید پاسخگو باشد و در غیر این صورت با مولایی طبق آیین‌نامه‌ برخورد می‌شود. یکی از مواردی که او مطرح کرده، این است که کارشناس تلویزیونی حقوق بگیر فدراسیون است و باید در این مورد توضیح دهد و اگر وی یا نماینده‌اش در جلسه کمیته‌ انضباطی حاضر نشود، حکم غیابی برایش صادر می‌شود.

  رییس فدراسیون وزنه برداری در پایان گفت: از این پس این چارچوب را رعایت می‌کنیم و هر کدام از افراد فدراسیون و یا ورزشکاران بخواهند به این شکل اقدام کنند با آن ها برخورد می کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.