• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , مطالب برگزیده سایت » گالوپ: مردم آمریکا به کلینتون و ترامپ اعتماد ندارند+جدول
  کد خبر : 1912825

  گالوپ: مردم آمریکا به کلینتون و ترامپ اعتماد ندارند+جدول

  هرچه به مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نزدیک‌تر می‌شویم اعتماد رای دهندگان آمریکایی به نامزد‌های دموکرات و جمهوریخواه بیشتر می‌شود.

  ۱۳۹۵۰۷۰۴۱۵۵۲۵۷۵۳۶۸۷۵۴۵۸۴

  به گزارش ایران ویج به نقل از مرکز مطالعاتی گالوپ، هردو نامزد جمهوریخواه و دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در تلاشند تا عدم اعتماد عمومی مردم آمریکا به خودشان را کمتر و کمتر کنند تا از این طربق بتوانند پیروز نهایی انتخابات باشند.

  حدود یک سوم رای دهندگان آمریکایی تمایل دارند تا از عبارت «صادق و قابل اعتماد» استفاده کنند و این عبارت را به «هیلاری کلینتون» و «دونالد ترامپ» نسبت دهند.
  ۱۱ مورد از ویژگی های دو نامزد و میزان آرای رای دهندگان در زیر آورده شده است:
  ۱۳۹۵۰۷۰۴۱۵۵۴۰۹۵۸۳۸۷۵۴۶۰۴
  • ترتیب چینش ویژگی های جدول براساس میزان درصدهای کلینتون است.

  این اطلاعات مابین روزهای ۱۴ تا ۱۸ سپتامبر و با ارزیابی و بررسی ۱۱ ویژگی کیفی دو نامزد اصلی انتخابات آمریکا بدست آمده است. این اطلاعات نشان می دهد که افکار عمومی در آستانه اولین مناظره ریاست جمهوری میان دو نامزد در چه وضعیتی قرار دارد.

  ویژگی یازدهم که به صداقت و قابل اعتماد بودن نامزد ها اشاره دارد برای کلینتون و ترامپ در پایین ترین حد خود قرار دارد، و تجربه ثابت کرده که این ویژگی تکلیف رئیس جمهور آمریکا را روشن خواهد کرد.

  در مجموع آمارهای بالا کلینتون وضعیت مطلوب تری نسبت به ترامپ دارد. او در ۵ مورد از این ویژگی ها از ترامپ بهتر عمل کرده است. علاوه بر این او تجربه کارهای سیاسی را در کارنامه خود دارد.

  ترامپ تنها در ۲ مورد از ویژگی ها ذکر شده دست برتر را دارد. این دو نامزد در ۴ ویژگی دیگر نیز با یکدیگر برابرند.
  ۱۳۹۵۰۷۰۴۱۵۵۴۵۷۸۱۸۸۷۵۴۶۳۱۰
  طی دو هفته اخیر موضوع سلامت جسمانی به مراتب در اخبار تکرار شدند. دومین شکاف مهم (۱۷ درصد) را میان دو نامزد ایجاد کردند. دومین جدول و درصد های آن درست پس از اینکه کلینتون در روز ۱۱ سپتامبر و در محل بزرگداشت قربانیان این حادثه دچار غش و ضعف شد جمع آوری شد. پس از این حادثه مشخص شد که هیلاری کلینتون به بیماری ذات الریه مبتلاست.

  ترامپ نیز در هفته اخیر برخی از مدارک و اطلاعات پزشکی خود را منتشر کرد.

  گالوپ در دیگر نظرسنجی های خود به این نتیجه رسید که سلامت جسمانی برای مردم آمریکا از اهمیت بالایی برخوردار است و در نظر آنان این امر می تواند به بهبود عمکرد رئیس جمهور کمک بالایی کند.

  رای دهندگان این نظرسنجی بر این باورند که هردو نامزد نه قابل اعتماد هستند و نه می توانند تغییرات بزرگی در کشورشان ایجاد کنند.

  منبع: تسنیم
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.