• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » بخشی از مدارک یاسین رامین قابل انتقال به ایران نیست/ پرونده در ایستگاه بازرسی
  کد خبر : 1912790

  بخشی از مدارک یاسین رامین قابل انتقال به ایران نیست/ پرونده در ایستگاه بازرسی

  وکیل مدافع یاسین رامین گفت: بخشی از مدارک قابل انتقال نیست و نمایندگان هلال احمر باید به ‌آلمان سفر کرده و نظر کارشناسی خود را تکمیل کنند. محمد شعبانی  در خصوص آخرین وضعیت پرونده یاسین رامین گفت: پرونده در مراجل بازرسی است و همان‌طور که دادستان تهران هم قبلاً اعلام کرده، میزان وثیقه صادر شده،…

  وکیل مدافع یاسین رامین گفت: بخشی از مدارک قابل انتقال نیست و نمایندگان هلال احمر باید به ‌آلمان سفر کرده و نظر کارشناسی خود را تکمیل کنند.
  ۸۴

  محمد شعبانی  در خصوص آخرین وضعیت پرونده یاسین رامین گفت: پرونده در مراجل بازرسی است و همان‌طور که دادستان تهران هم قبلاً اعلام کرده، میزان وثیقه صادر شده، ۲۹ میلیارد تومان است که موکل هرگاه پولدار شود می‌‌تواند تأمین و تودیع کند.

  وکیل مدافع یاسین رامین گفت: بخش اعظمی از مدارک و اسناد مربوط به این موضوع از آلمان واصل شده است.

  وی با بیان اینکه در ادامه رسیدگی ‌ها نمایندگان هلال احمر باید سفری به آلمان داشته باشند گفت: بخشی از مدارک قابل انتقال نیست و نمایندگان هلال احمر باید به ‌آلمان سفر کرده و نظر کارشناسی خود را تکمیل کنند.

  شعبانی با بیان اینکه بحث شیر خشک آلوده عنوان شکایت خود هلال احمر هم نیست گفت: حتی نماینده هلال احمر در جلسه بازپرسی، موضوع شیرهای خشک را رد کرد و عنوان شکوائیه و شکایت هلال احمر نیز چنین موضوعی نیست.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.