• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » تجمع اعتراضی متقاضیان مسکن مهر مقابل ساختمان وزارت راه+عکس
  کد خبر : 1912678

  تجمع اعتراضی متقاضیان مسکن مهر مقابل ساختمان وزارت راه+عکس

  شماری از متقاضیان مسکن مهر در اعتراض به افزایش خارج از دستورالعمل شماره ۳ وزارت راه و شهرسازی و عدم پایبندی شرکت عمران شهرهای جدید در خصوص تحویل این واحد تجمع کردند.

  ۱۳۹۵۰۷۰۴۱۲۲۰۱۸۸۹۷۸۷۴۹۹۲۱۰

  به گزارش ایران ویج قدیری نماینده متقاضیان مسکن مهر در این‌باره گفت: طی دو هفته اخیر چندین جلسه را با مدیران شرکت عمران پردیس برگزار کرده‌ایم که در هر جلسه قیمت واحدهای مسکن مهر پردیس (به خصوص فاز ۸) تغییر کرده است.

  وی با بیان این‌‌که در اولین جلسه که اواسط شهریور بود سهم آورده متقاضیان را برای یک واحد مسکونی ۱۰۷ متری (متراژ مفید) حدود ۶۱ میلیون تومان اعلام شد، تصریح کرد: این در حالی بود که کمتر از یک هفته بعد در جلسه‌ای دیگر شرکت عمران پردیس سهم آورده را حدود ۴ میلیون افزایش داد و آنرا ۶۵ میلیون تومان اعلام کرد.

  وی با تاکید بر این‌که اواخر شهریور ماه نیز یکبار دیگر برای پیگیری مشکلات متقاضیان مسکن مهر با مدیران عمران پردیس جلسه‌ای برگزار شد، یادآور شد: در این جلسه نیز در کمال تعجب زمانی که درباره سهم آورده متقاضیان فاز ۸ صحبت می‌کردیم شرکت عمران آنرا ۶۸ میلیون تومان اعلام کرد.

  نماینده متقاضیان مسکن مهر پردیس با تاکید بر این‌که بر اساس دستورالعمل‌های وزارت راه حدود ۱۱۰ هزار تومان به قیمت مسکن مهر افزوده شده است، گفت: قیمت ساخت هر مترمربع واحد مسکن مهر بر اساس قرارداد حدود ۳۳۰ هزار تومان است که با احتساب ۱۱۰ هزار تومان حدود ۴۴۰ هزار تومان می‌شود، این در حالی است که شرکت عمران از متقاضیان برای هر مترمربع حدود یک میلیون تومان مطالبه کرده است.

  قدیری با بیان این‌که امروز برای پیگری مصائب متقاضیان مسکن مهر مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی تجمع کردیم، افزود: سه شنبه هفته جاری نیز مقابل ساختمان مجلس تجمع می‌‌کنیم تا نمایندگان مردم به ظلم‌هایی که به متقاضیان مسکن مهر می‌شود رسیدگی کنند.

  وی همچنین از تجمع مقابل شرکت عمران پردیس برای پیگیری این مسئله طب روزهای آینده خبر داد.

   ۱۳۹۵۰۷۰۴۱۲۲۲۰۶۳۸۱۸۷۴۹۹۴۱۰ ۱۳۹۵۰۷۰۴۱۲۲۲۴۴۴۷۵۸۷۴۹۹۶۱۰ ۱۳۹۵۰۷۰۴۱۲۲۳۱۹۶۱۶۸۷۴۹۹۸۱۰ ۱۳۹۵۰۷۰۴۱۲۲۲۰۶۳۸۱۸۷۴۹۹۴۴

  منبع: تسنیم
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.