• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , محیط زیست , مطالب برگزیده سایت » به نام «خیریه» به «کام» ابتکار/ تخلف دیگری از خانم رئیس+اسناد
  کد خبر : 1912588

  به نام «خیریه» به «کام» ابتکار/ تخلف دیگری از خانم رئیس+اسناد

  ابتکار مجوز پهنه مسکونی خیریه حضرت زینب (س) را که به نام مادرش ثبت شده تبدیل به مجتمع اداری – تجاری می‌کند و با این کار ارزش ملک خود را چندین برابر افزایش می‌دهد. معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت و محیط زیست خیریه‌ حضرت زینب (س) که به نام مادرش ثبت شده را با سوءاستفاده…

  ابتکار مجوز پهنه مسکونی خیریه حضرت زینب (س) را که به نام مادرش ثبت شده تبدیل به مجتمع اداری – تجاری می‌کند و با این کار ارزش ملک خود را چندین برابر افزایش می‌دهد.

  ۵۸
  معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت و محیط زیست خیریه‌ حضرت زینب (س) که به نام مادرش ثبت شده را با سوءاستفاده از موقعیت شغلی خود تغییر کاربری داده و خودش نیز در آنجا به فعالیت‌هایش ادامه می دهد.

  خیریه حضرت زینب (س) در اقدسیه واقع در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. کاربری این خیریه باغ بود که طی لابی‌های صورت گرفته و استفاده خانم ابتکار از موقعیتش در کمیسیون ماده ۵ تغییر کاربری داده و تبدیل به پهنه مسکونی می‌شود.

  عضو اصلاح‌طلب سابق شورای شهر در یک حرکت دیگر مجوز پهنه مسکونی خیریه حضرت زینب (س) را که به نام مادرش ثبت شده تبدیل به مجتمع اداری – تجاری می‌کند و با این کار ارزش ملکش را چندین برابر افزایش می‌دهد.

  بر اساس این گزارش، وقتی پهنه‌‌ای اداری – تجاری می‌شود باید ۶۰ درصد آن زیر سطح اشغال برود اما خانم رئیس با استفاده از نفوذ خود صد درصد زمین را زیر سطح اشغال برده و یک طبقه همکف این خیریه را تبدیل به پاساژ می‌کند.

  گفته می‌شود ابتکار کارهای اقتصادی خود را به نام خیریه حضرت زینب (س) انجام می‌دهد.

  ۵۱

  ۵۲

  ۵۳

  ۵۴

  ۵۵

  ۵۶

  ۵۹

  ۶۰

  ۶۱

  ۶۲

  ۶۳

  ۵۷

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.