• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » امضای تفاهمنامه بین دانشگاه شریف و دانشگاه کرتن استرالیا
  کد خبر : 1912515

  امضای تفاهمنامه بین دانشگاه شریف و دانشگاه کرتن استرالیا

  هیئتی چهار نفره از دانشگاه کرتن استرالیا ضمن حضور در دانشگاه صنعتی شریف و بازدید از این دانشگاه، تفاهمنامه‌ همکاری با این دانشگاه امضا کردند. هیئتی چهار نفره به سرپرستی پروفسور اندریس استلبویکس؛ معاون دانشگاه کرتن استرالیا به همراه پروفسور محمد شرکت معصوم، پروفسور برایان اونز، و پروفسور آیان هوارد ضمن حضور در دانشگاه صنعتی…

  هیئتی چهار نفره از دانشگاه کرتن استرالیا ضمن حضور در دانشگاه صنعتی شریف و بازدید از این دانشگاه، تفاهمنامه‌ همکاری با این دانشگاه امضا کردند.

  ۳۶
  هیئتی چهار نفره به سرپرستی پروفسور اندریس استلبویکس؛ معاون دانشگاه کرتن استرالیا به همراه پروفسور محمد شرکت معصوم، پروفسور برایان اونز، و پروفسور آیان هوارد ضمن حضور در دانشگاه صنعتی شریف از این دانشگاه بازدید کرده و با برخی از مسئولان دانشگاه دیداری دوستانه داشتند.
  اعضای این هیئت در ابتدا از پژوهشکده علوم و فناوری نانو دانشگاه شریف بازدید کردند و سپس طی جلسه‌ای با چند نفر از اعضای هیئت علمی دانشکده‌های مختلف از جمله دکتر رشتچیان؛ معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و دکتر موقر؛ رئیس دفتر امور بین‌الملل دانشگاه صنعتی شریف دیداری دوستانه داشتند.
  در ابتدای این جلسه دکتر موقر به معرفی دانشگاه صنعتی شریف پرداخت و پس از آن، اعضای هیئت استرالیایی مقدمه‌ای را در خصوص دانشگاه کرتن ارائه کردند.

  ۳۷

  همچنین در این دیدار دوستانه راه‌های همکاری و تعامل بیشتر بین دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه کرتن به عنوان یکی از دانشگاه‌های برتر جهان، بررسی شد؛ لازم به ذکر است که پروفسور استلبویکس ضمن اشاره به وجود مراکز تحقیقاتی مشترک و مرتبط بین دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه کرتن بر توسعه و گسترش زمینه‌های پژوهشی به ویژه مهندسی نفت تأکید کرد.
  در پایان این جلسه تفاهم‌نامه‌ای به منظور گسترش همکاریهای مشترک در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه کرتن استرالیا به امضا رسید.
  شایان ذکر است که اعضای این هیئت پس از پایان جلسه از مجتمع خدمات فناوری شریف و آزمایشگاه‌های مهندسی نفت این دانشگاه بازدید کردند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.