• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » توصیه پلیس به شهروندان جهت تسریع حمل و نقل شهری
  کد خبر : 1912426

  توصیه پلیس به شهروندان جهت تسریع حمل و نقل شهری

  سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: امروز حجم ترافیک در سطح شهر تهران نسبت به روز گذشته چند درصد افزایش داشته است، امروز و فردا باید منتظر شکل‌گیری ترافیک مهر ماهی باشیم. سرهنگ رحمانی سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، گفت:‌ امروز حجم ترافیک در سطح شهر تهران نسبت به روز گذشته چند درصد…

  سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: امروز حجم ترافیک در سطح شهر تهران نسبت به روز گذشته چند درصد افزایش داشته است، امروز و فردا باید منتظر شکل‌گیری ترافیک مهر ماهی باشیم.

  ۳۳
  سرهنگ رحمانی سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، گفت:‌ امروز حجم ترافیک در سطح شهر تهران نسبت به روز گذشته چند درصد افزایش داشته است.
  وی افزود: امروز و فردا باید منتظر شکل‌گیری ترافیک مهر ماهی باشیم، انتظار می‌رود که این حجم از ترافیک در دو هفته آتی ادامه داشته باشد تا سرویس مدارس مسیرهای خود را پیدا کرده تا ترافیک کمی سبک‌تر شود.
  وی تصریح کرد: در حال حاضر ترافیک در معابر سنگین است و پلیس راهنمایی و رانندگی با آمادگی کامل در سطح شهر حضور دارد تا بتواند این حجم سنگین ترافیک را کنترل کند.
  سرهنگ رحمانی خاطر نشان کرد: ما در ۶ ماهه دوم سال دو پیک ترافیکی در ترددهای روزانه داریم از ساعت ۷ تا ۹ صبح بیشترین ترددهای صبحگاهی را در سطح شهر تهران شاهد هستیم و در بعدازظهر از ساعت ۱۷ تا ۱۹ پیک دوم ترافیکی و سفرهای شهری شکل می‌گیرد.
  سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور توصیه کرد:‌ برای همراهی با پلیس راهنمایی و رانندگی و کاهش حجم ترافیک و ایجاد سرعت در حمل و نقل از شهروندان خواستاریم؛در صورت امکان و عدم ضرورت زمان تردد در شهر را توزیع کرده و از تردد غیرضروری در ساعت های پرترافیک خودداری کنند.
  وی در انتها افزود: همچنین تقویت حمل و نقل عمومی می‌توانند در کاهش حجم ترافیک تأثیر مثبت گذاشته و حمل و نقل شهری را سریعتر کند، لذا از تمام شهروندان درخواست می‌کنیم تا حد امکان از وسایل نقلیه عمومی به ویژه در ساعات پرترافیک استفاده کنند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.