• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » تاکسی داران فرودگاه ها از نرخ مصوب در شورا تبعیت کنند
  کد خبر : 1912332

  چمران مطرح کرد :

  تاکسی داران فرودگاه ها از نرخ مصوب در شورا تبعیت کنند

  رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تاکسی‌ داران فرودگاه امام خمینی(ره) و مهرآباد باید از نرخ مصوب شده در شورای اسلامی شهر تهران تبعیت کنند. مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به موضوع نرخ کرایه تاکسی‌های هیبریدی اظهار داشت: بر اساس نرخ مصوب شده شورای شهر همه تاکسی داران باید از این…

  رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تاکسی‌ داران فرودگاه امام خمینی(ره) و مهرآباد باید از نرخ مصوب شده در شورای اسلامی شهر تهران تبعیت کنند.

  ۱۱

  مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به موضوع نرخ کرایه تاکسی‌های هیبریدی اظهار داشت: بر اساس نرخ مصوب شده شورای شهر همه تاکسی داران باید از این نرخ تبعیت کنند.

  وی با بیان اینکه در خصوص نرخ تاکسی‌های هیبریدی سازمان تاکسی رانی ورود پیدا کرده است، افزود: تاکسی داران فرودگاه امام خمینی(ره) و فرودگاه مهرآباد بر این عقیده‌اند که ما خارج از شهر هستیم، بنابراین نرخ‌های مصوب شده را رعایت نمی کنیم.

  رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه بارها در خصوص این موضوع بحث‌هایی مطرح کرده‌ایم، گفت: تاکسی داران که تحت نظر وزارت راه و شهر سازی هستند به دلیل اینکه وارد شهر می‌شوند باید از نرخ‌های مصوب شده تبعیت کنند.

  چمران با بیان اینکه بارها در روزنامه‌ها دیده‌ام که تاکسیرانان اعلام می‌کنند که در شهر با تاکسی هیبریدی ۵۰ هزار تومان کرایه دریافت می‌کنند، به همین دلیل در خصوص این موضوع از سازمان تاکسیرانی درخواست کردم که گزارشی به شورا ارائه دهد.

  وی اضافه کرد: بدون تردید اگر شاهد تخلفی باشیم به آن ورود پیدا می‌کنیم، چرا که تاکسی داران در داخل شهر تردد می‌کنند و باید از نرخ‌های به تصویب رسیده تبعیت کنند.

  رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در دولت گذشته با وزیر راه و شهرسازی در خصوص این موضوع توافقاتی انجام شد، به همین دلیل به دنبال آن هستیم که با وزیر راه و شهر سازی این دولت هم در خصوص نرخ تاکسی‌های فرودگاه مهرآباد و امام خمینی(ره) توافقاتی انجام دهم.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.