• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » حضور بیش از ۲ هزار عوامل اجرایی ستادی در سرشماری ۲ مرحله ای سال۹۵
  کد خبر : 1912317

  حضور بیش از ۲ هزار عوامل اجرایی ستادی در سرشماری ۲ مرحله ای سال۹۵

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با بیان اینکه سرشماری امسال شهرستان تهران در ۲مرحله انجام می شود، گفت: تعداد ۲هزار و ۲۱۹ عوامل اجرایی ستادی در این سرشماری حضور دارند. نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اظهارداشت: سرشماری امسال در ۲مرحله شامل ثبت اطلاعات اینترنتی از سوم…

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با بیان اینکه سرشماری امسال شهرستان تهران در ۲مرحله انجام می شود، گفت: تعداد ۲هزار و ۲۱۹ عوامل اجرایی ستادی در این سرشماری حضور دارند.
  ۴

  نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اظهارداشت: سرشماری امسال در ۲مرحله شامل ثبت اطلاعات اینترنتی از سوم تا ۲۳مهرماه و مرحله ثبت حضوری اطلاعات از ۲۴مهرماه تا ۲۵آبان‌ماه خواهد بود .

  وی افزود: در سرشماری امسال، شهرستان تهران معادل پنج استان در نظر گرفته شده و تعداد عوامل اجرایی ستادی نیز معادل ۲ هزار و ۲۱۹ نفر است .

  رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران با تاکید بر لزوم همکاری خانوارها برای ثبت اطلاعات صحیح گفت: قطعا ثبت اطلاعات صحیح موجب به دست آمدن آمار دقیق خواهد شد که می‌تواند در برنامه‌ریزی درست کشور نقش بسزایی داشته باشد .

  ترکی تصریح کرد: افرادی که در دو مرحله ثبت اینترنتی و ثبت اطلاعات حضوری حاضر نباشند تلفنی اطلاعات آنها ثبت خواهد شد، همچنین افرادی که در مرحله اول و به صورت اینترنتی اطلاعات خود را ثبت کرده باشند، توسط این سیستم کد رهگیری دریافت خواهند کرد که این کد رهگیری به معنای ثبت اطلاعات آنها است.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران ثبت اطلاعات توسط سرشمارانی که به صورت حضوری مراجعه می‌کنند به کمک تبلت را یکی از تفاوت‌های این دوره سرشماری نفوس و مسکن خواند و افزود: قطعا با توجه به ثبت اطلاعات از طریق تبلت نتیجه و خروجی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ در مدت زمان کوتاه‌تری انجام خواهد شد، همچنین استفاده از این تکنولوژی موجب کاهش هزینه‌ها خواهد بود.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در پایان گفت: مردم می‌توانند برای ثبت اطلاعات خود به آدرس اینترنتی www.s95.sci.org.ir مراجعه کنند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.