• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » باید سینمای دفاع مقدس را جدی گرفت
  کد خبر : 1912271

  باید سینمای دفاع مقدس را جدی گرفت

    محمود گبرلو منتقد سینما در خصوص جایگاه سینمای دفاع مقدس و اهمیت آن گفت: به نظرم فیلم‌های دفاع مقدس جایگاه ویژه‌ای بین هنرمندان و سینماگران دارد اما متاسفانه در روند تولید با مشکلات جدی روبرو هستیم و تولید کمی داریم. در وهله اول تولیدکننده‌ها و سینماگران باید پاسخگو باشند چون با برنامه ریزی صحیح…

   سینمای دفاع مقدس

   

  محمود گبرلو منتقد سینما در خصوص جایگاه سینمای دفاع مقدس و اهمیت آن گفت: به نظرم فیلم‌های دفاع مقدس جایگاه ویژه‌ای بین هنرمندان و سینماگران دارد اما متاسفانه در روند تولید با مشکلات جدی روبرو هستیم و تولید کمی داریم. در وهله اول تولیدکننده‌ها و سینماگران باید پاسخگو باشند چون با برنامه ریزی صحیح می توانند کارهای مثبتی رقم بزنند.

  وی افزود: بنابراین دفاع مقدس همیشه برای هنرمندان و همه جامعه محترم خواهد بود اما خواهشم این است که سیاستگذاران فکر بهتری بکنند. جدی تر تصمیم بگیرند؛ رها نکنند و شعاری نباشند که متاسفانه این فضا تا حدودی شعاری شده است.

  گبرلو خاطرنشان کرد: امیدوارم سیاست‌گذاران عرصه سینما برای ساخت آثار دفاع مقدس بیشتر به سمت احترام بروند تا اینکه بعد شعاری آن بیشتر نمایان شود تا شاهد اتفاقات مثبتی باشیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.