• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » مردی که در تلگرام زن بود
  کد خبر : 1911906

  مردی که در تلگرام زن بود

  زن جوانی که برای سفر به ترکیه نقشه ربودن و قتل خودش را برای همسر و برادرش طراحی کرده بود در ارومیه خودش را به پلیس معرفی کرد. پانزدهم شهریورماه مردی به کلانتری ١۶٩ مشیریه رفت و به ماموران گفت: « لیلا همسر ٢۵ ساله‌ام برای خرید از خانه بیرون رفت. دو ساعت بعد از…

  زن جوانی که برای سفر به ترکیه نقشه ربودن و قتل خودش را برای همسر و برادرش طراحی کرده بود در ارومیه خودش را به پلیس معرفی کرد.

  ۱۲

  پانزدهم شهریورماه مردی به کلانتری ١۶٩ مشیریه رفت و به ماموران گفت: « لیلا همسر ٢۵ ساله‌ام برای خرید از خانه بیرون رفت. دو ساعت بعد از رفتنش به من پیامک داد که نیاز به کمک دارد و فوری با او تماس بگیرم. اما از آن موقع هر چه با او تماس می‌گیرم گوشی‌اش خاموش است.»

  پرونده مفقود شدن این زن به دستور قضایی دادسرای جنایی تهران در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت. بعد از مدت کوتاهی این مرد دوباره به اداره آگاهی رفت و به ماموران گفت: « پیامکی به گوشی برادر همسرم آمده که در آن نوشته همسرم توسط چند نفر به قتل رسیده و جسدش در بیابان‌های بهشت زهرا رها شده است.» عوامل انتظامی پایگاه دهم آگاهی تهران، منطقه بهشت زهرا را به طور کامل جست‌وجو کردند اما نه جسدی با مشخصات فقدانی در این منطقه پیدا شد و نه سابقه‌ای درباره پیدا شدن آن در سوابق موجود در سیستم جامع پلیس آگاهی به دست آمد. تا اینکه کارآگاهان مطلع شدند خانمی با مشخصات فقدانی به مراجع انتظامی ارومیه رفته و خودش را به پلیس معرفی کرده است. خیلی زود این زن جوان به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

  زن در اظهارات اولیه‌اش مدعی شد توسط اشخاص ناشناسی ربوده شده است. اما در ادامه تحقیقات مجبور به گفتن حقیقت شد: «حدود سه ماه پیش از طریق تلگرام با فردی آشنا شدم که خیال می‌کردم خانم جوانی به نام مژگان است. عکس داخل پروفایل هم نشان می‌داد که این شخص یک خانم است.

  خلاصه من و مژگان با هم دوست شدیم. مدتی از دوستی ما نگذشته بود که او پیشنهاد داد تا من از طریق دوستان و بستگانش به صورت غیرقانونی به ترکیه بروم. از آن موقع به بعد موضوع پیام‌های ما درباره شرایط مناسب زندگی در ترکیه بود. مدت‌ها با خودم کلنجار می‌رفتم و به زندگی عالی در ترکیه فکر می‌کردم. تا اینکه بالاخره یک روز تصمیم آخر را گرفتم که با مژگان از ایران بروم. با ٣ میلیون پولی که در خانه داشتیم سوار اتوبوس شدم و به ارومیه رفتم.

  در ترمینال ارومیه منتظر مژگان ایستاده بودم که دیدم مردی حدودا ۴٠ ساله با ماشین شخصی‌اش مقابلم ایستاد و گفت که از طرف مژگان آمده است. نمی‌توانستم به او اعتماد کنم و احساس ترس داشتم. همین که سوار ماشینش شدم ترسم بیشتر شد اما بالاخره توانستم از دست او فرار کنم اما کیفم که در آن گوشی تلفن، مدارک شناسایی و تمامی پول‌هایم بود در ماشین او ماند.

  هیچ آشنایی در آن شهر نداشتم و آواره کوچه‌ها و خیابان‌ها شده بودم. نهایتا پس از گذشت یک روز بلاتکلیفی تصمیم گرفتم تا به پلیس مراجعه کنم.

  سرهنگ کارآگاه حمید مکرم؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: «تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده در دستور کار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است. »

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.