• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » تولید فولاد ایران از ۱۱ میلیون تن گذشت
  کد خبر : 1911843

  تولید فولاد ایران از ۱۱ میلیون تن گذشت

  انجمن جهانی آهن و فولاد اعلام کرد تولید فولاد ایران در ۸ ماه نخست سال جاری میلادی با رشد ۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد و به ۱۱ میلیون و ۴۵۱ هزار تن رسید. به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران ویج، انجمن جهانی آهن و فولاد در جدیدترین گزارش خود از رشد…

  ۱۳۹۴۰۳۰۲۱۶۱۴۱۹۱۲۹۵۳۵۳۰۶۴

  انجمن جهانی آهن و فولاد اعلام کرد تولید فولاد ایران در ۸ ماه نخست سال جاری میلادی با رشد ۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد و به ۱۱ میلیون و ۴۵۱ هزار تن رسید.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران ویج، انجمن جهانی آهن و فولاد در جدیدترین گزارش خود از رشد ۵ درصدی تولید فولاد ایران در ۸ ماهه نخست سال جاری میلادی خبر داد.

  تولید فولاد ایران که در ۸ ماه نخست سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۱۰.۸۹۴ میلیون تن گزارش شده بود در ۸ ماه نخست سال جاری میلادی به ۱۱.۴۵۱ میلیون تن افزایش یافته است.

  بر اساس این گزارش تولید فولاد جهان در ۸ ماهه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل افت ۰.۹ درصدی داشته و به ۱۰۶۵ میلیون تن رسیده است.

  در اوت ۲۰۱۵ تولید فولاد ایران بالغ بر ۱.۲۴۹ میلیون تن بوده است که این رقم با رشد ۸ درصدی در مدت مشابه سال جاری به ۱.۳۵ میلیون تن رسیده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.