• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » واردات نفت کره‌جنوبی از ایران ۱۱۲ درصد افزایش یافت
  کد خبر : 1911585

  واردات نفت کره‌جنوبی از ایران ۱۱۲ درصد افزایش یافت

   آمارهای شرکت ملی نفت کره نشان می دهد که واردات نفت این کشور از ایران در ماه اوت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۲.۳ درصد افزایش یافته است. به گزارش خبرگزاری ایران ویج، آمارهای شرکت ملی نفت کره نشان می دهد که واردات نفت این کشور از ایران در ماه اوت نسبت به مدت…

  ۱۳۹۵۰۲۱۹۱۲۳۰۴۱۶۸۶۷۶۶۱۴۴۴

   آمارهای شرکت ملی نفت کره نشان می دهد که واردات نفت این کشور از ایران در ماه اوت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۲.۳ درصد افزایش یافته است.

  به گزارش خبرگزاری ایران ویج، آمارهای شرکت ملی نفت کره نشان می دهد که واردات نفت این کشور از ایران در ماه اوت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۲.۳ درصد افزایش یافته ، در حالی که کل میزان واردات نفت این کشور با ۲.۹ درصد کاهش به ۸۶.۱ میلیون بشکه رسیده است.

  بر اساس آمار منتشر شده از سوی شرکت ملی نفت کره، واردات نفت این کشور از ایران در ماه اوت امسال ۸ میلیون و ۶۰۶ هزار بشکه بوده در حالی که این رقم ۴ میلیون و ۵۴ هزار بشکه بوده است.

  واردات نفت کره از ایران در بازه زمانی ژانویه تا اوت امسال ۶۵.۸ میلیون بشکه بوده، در حالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۲۷.۷ میلیون بشکه بوده است.

  این گزارش حاکی است، در همین بازه زمانی، صادرات عربستان به کره جنوبی به  ۲۱۲.۳ میلیون بشکه رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته (۲۱۳.۲ میلیون بشکه) کاهش نشان می دهد.

  واردات نفت کره جنوبی در ۸ ماهه نخست امسال از کشورهای امارات و قطر نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

  ایران پس از عربستان، کویت، امارات و قطر پنجمین تامین کننده بزرگ نفت کره جنوبی بوده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.