• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » فعال کردن بیش از ۱۲۰ واحد تولیدی راکد در سال اقتصاد مقاومتی
  کد خبر : 1911582

  فعال کردن بیش از ۱۲۰ واحد تولیدی راکد در سال اقتصاد مقاومتی

  استاندار اردبیل گفت: از ابتدای سال و در قالب ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی و تسهیل و رفع موانع تولید سعی کردیم تا موانع، مشکلات و نارسایی‌ها را برطرف کرده و زمینه فعال کردن ۱۲۰ واحد تولیدی را فراهم کنیم. مجید خدابخش صبح امروز در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی در اردبیل اظهار کرد: تمام دستگاه‌های…

  ۱۰۰۴۷۰۵
  استاندار اردبیل گفت: از ابتدای سال و در قالب ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی و تسهیل و رفع موانع تولید سعی کردیم تا موانع، مشکلات و نارسایی‌ها را برطرف کرده و زمینه فعال کردن ۱۲۰ واحد تولیدی را فراهم کنیم.
  مجید خدابخش صبح امروز در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی در اردبیل اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی استان در قالب این ستاد برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری مشخصی را انجام دادند تا با گذر از شرایط کنونی بتوانیم به توانمندی واحدهای تولیدی کمک کنیم که این واحدها اغلب در بخش‌های صنعتی و کشاورزی توانمند شده و یا در مرحله توانمندی قرار دهیم.

  وی افزود: تمام دستگاه‌هایی اجرایی برنامه‌های یک ساله خود را در بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها برای فعال کردن واحدهای تولیدی و صنعتی و ایجاد طرح‌های جدید با رویکرد اشتغال مولد ارائه کردند که امیدواریم این برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌ها به رونق بیشتر و خروج از رکود منجر شود.

  استاندار اردبیل گفت: در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده ما از ابتدای سال و در قالب ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی و تسهیل و رفع موانع تولید سعی کردیم تا موانع، مشکلات و نارسایی‌ها را برطرف کرده و زمینه فعال کردن ۱۲۰ واحد تولیدی را فراهم کنیم.

  خدابخش تصریح کرد: مزیت استان اردبیل هم در بخش کشاورزی و هم گردشگری و معدن و صنعت بسترساز این تحول و تحرک جدی خواهد بود و باید تلاش واقعی را انجام داد تا یک بتوان بند به بند اقتصاد مقاومتی که در قالب یک مجلد ارزشمند در استان تهیه شده است به تحقق آن کمک کرد.

  رئیس شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه به صورت هفتگی و حتی روزانه وضعیت ترزیق منابع برای واحدهای تولیدی و صنعتی رصد می‌کنیم و تلاشمان بر این است تا همه واحدهای راکد و نیمه فعال به چرخه تولید بازگردند، یادآور شد: با تزریق منابع اعتباری به شکل دقیق با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی تلاش بر این است تا در نیمه دوم امسال نیز بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی فعال شود که در این ارتباط در مجموع برای ۶۰ طرح کشاورزی بیش از ۶۲ میلیارد تومان و همچنین ۱۰۴ طرح صنعتی نیز بیش از ۱۰۱ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

  خدابخش با بیان اینکه جلسات ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی به صورت هفتگی برگزار می‌شود، گفت: بیشترین تاکید ما در تولید محصولات صادرات‌محور است که در شمال استان اردبیل با سرمایه‌گذاری بیش از یک‌میلیارد دلاری در بخش آب و خاک تلاش بر این است تا یک بستر مناسب در افزایش توانمندی اقتصادی شکل بگیرد.

  وی با بیان اینکه در نیمه دوم سال زنجیره پرداخت تسهیلات و خروج از رکود برای بسیاری از واحدهای تولیدی استان فراهم می‌آید گفت: این حرکت زمینه یک تحول و تحرک اقتصادی ارزشمندی را فراهم می‌آورد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.