• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » به آینده کتاب‌های دفاع مقدس خوش بینم
  کد خبر : 1911505

  به آینده کتاب‌های دفاع مقدس خوش بینم

    منیژه آرمین، نویسنده  با اشاره به نبود مرز در فعالیت ادبی و هنری، گفت: ادبیات دفاع مقدس در این چند ساله رشد چشمگیری داشته است و کتابهای خوبی در این زمینه دیدم. این نوع نگاه ادبی در ابتدای کار خود شعاری و تبلیغاتی بود اما بعدها نگاه دیگری به آن شد. وی افزود: خوشبختانه…

   کتاب‌های دفاع مقدس

   

  منیژه آرمین، نویسنده  با اشاره به نبود مرز در فعالیت ادبی و هنری، گفت: ادبیات دفاع مقدس در این چند ساله رشد چشمگیری داشته است و کتابهای خوبی در این زمینه دیدم. این نوع نگاه ادبی در ابتدای کار خود شعاری و تبلیغاتی بود اما بعدها نگاه دیگری به آن شد.

  وی افزود: خوشبختانه می‌بینیم ادبیات دفاع مقدس در انواع مختلفی کار می‌شود در این سال‌ها آثار بهتری نوشته شد و در برخی زمینه‌ها مانند فرهنگ بومی کارهای زیادی شد. متاسفانه به روح و درون دفاع مقدس نپرداخته‌ایم.

  این نویسنده در خصوص پیش بینی خود برای ادبیات دفاع مقدس اظهار داشت: کتاب‌هایی در ۲ تا ۳ سال اخیر در حوزه دفاع مقدس خواندم و نسبت به دوران قبل کتاب‌های این حوزه بسیار تحلیلی‌تر شده است و ژانرهای مختلفی در آن بیان می‌شود. این حرکت رو به جلو ادامه خواهد داشت و به آینده کتاب‌های حوزه دفاع مقدس بسیار خوش بین هستم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.