• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » باید از عکاسان جنگ حرف زده شود
  کد خبر : 1911486

  باید از عکاسان جنگ حرف زده شود

    ابراهیم حاتمی‌کیا تهیه کننده و کارگردان سینما که تهیه‌کنندگی فیلم مستند «چشم جنگ» به کارگردانی مشترک یوسف حاتمی‌کیا و مهدی برجیان را بر عهده دارددر خصوص دلیل عهده دار شدن تهیه کنندگی فیلم پسرش گفت: مقوله عجیبی نیست حمایتش کردم تا بتواند فیلمش را بسازد که شاید بیشتر از جنبه مالی باشد و از…

  عکاسان جنگ

   

  ابراهیم حاتمی‌کیا تهیه کننده و کارگردان سینما که تهیه‌کنندگی فیلم مستند «چشم جنگ» به کارگردانی مشترک یوسف حاتمی‌کیا و مهدی برجیان را بر عهده دارددر خصوص دلیل عهده دار شدن تهیه کنندگی فیلم پسرش گفت: مقوله عجیبی نیست حمایتش کردم تا بتواند فیلمش را بسازد که شاید بیشتر از جنبه مالی باشد و از بعد معنوی فاصله بگیرد.

  وی در خصوص حرف مستند «چشم جنگ»، بیان کرد: باید از عکاسان جنگ به ویژه یکی از بزرگترین و سردار همه اینها سعید صادقی، حرف زده شود چون وجه هنرمندانگی جنگ به حساب می‌آیند.

  کارگردان «بادیگارد» ادامه داد: عکس‌هایی از جنگ در شرایطی دشوار گرفته شده و وجود دارد که در حافظه‌ و خاطرات مردم جا افتاده که شاید نام خالق این آثار را نمی‌دانند. باید از این افراد بیشتر گفت و حتی می‌توان گفت پس از گذشت حدود ۲۵ سال از جنگ دیر هم شده است.

  گفتنی است؛ فیلم مستند «چشم جنگ» که به تهیه کنندگی ابراهیم حاتمی کیا و کارگردانی مشترک یوسف حاتمی کیا و مهدی برجیان است به عکاس جنگ سعید صادقی می‌پردازد، در حال حاضر در سینما هنر و تجربه اکران می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.