• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » مقصر افزایش نجومی قیمت مسکن مهر پردیس هم دولت قبل اعلام شد
  کد خبر : 1911335

  مقصر افزایش نجومی قیمت مسکن مهر پردیس هم دولت قبل اعلام شد

   در تداوم نسبت دادن تمامی مشکلات اقتصادی کشور به دولت قبل، مقصر افزایش اخیر قیمت مسکن مهر پردیس تا مرز ۸۰ میلیون تومان هم دولت قبل اعلام شد. به گزارش خبرگزاری ایران ویج، غفوری مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: با بررسیهای انجام شده بر اساس دستورالعمل  شماره ۳ وزارت مسکن و شهرسازی که در سال…

  ۱۳۹۵۰۶۰۷۱۵۲۸۰۵۳۴۵۸۵۰۰۸۰۴

   در تداوم نسبت دادن تمامی مشکلات اقتصادی کشور به دولت قبل، مقصر افزایش اخیر قیمت مسکن مهر پردیس تا مرز ۸۰ میلیون تومان هم دولت قبل اعلام شد.

  به گزارش خبرگزاری ایران ویج، غفوری مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: با بررسیهای انجام شده بر اساس دستورالعمل  شماره ۳ وزارت مسکن و شهرسازی که در سال ۹۲ ابلاغ شده است، قیمت نهایی در فازهای  ۵ و ۹ جدید بین ۴۶ تا ۴۷ میلیون تومان و در فاز ۸ با توجه به متراژ متفاوتی که وجود دارد از ۶۵ تا ۷۹ میلیون تومان تعیین شده است.

  وی با بیان اینکه تاکنون هر چیزی که اعلام شده بود علی الحساب بوده است افزود:  این قیمتها  باید در همان سال ۹۲  محاسبه و به مردم اعلام میشد که مدیران وقت در اعلام آن کوتاهی کرده اند.

  غفوری گفت: قیمت پایه برای واحدهای مسکن مهر در کل کشور متری  ۳۳۰ هزار تومان تعیین شده بود که بر اساس دستورالعمل شماره ۳ با توجه به موقعیت  زمین و کارهای اضافه ای که در ساخت بناهای انجا شده است قیمتها بعلاوه مشاعات محاسبه و اعلام شد.

  مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به افزایش متفاوتی که در  قیمت های فاز ۸ دیده میشود گفت:  در این فاز به دلیل اینکه واحدها با متراژها و مشاعات زیادی وجود داری اختلاف قیمتها بالا خواهد بود زیرا واحدهایی در این فاز وجود دارد که ۳ متراژ برابر معمول واحدهای مسکن مهر در دیگر فازها میباشد.

  وی افزود: شرکت عمران حاضر است در صورت رضایت متقاضیان مشاعات ساختمانهای فاز ۸ را به تملک خود درآورد و در سند متقاضیان ثبت نکند و در آینده با توافق به آنها واگذار کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • متقاضی مسکن مهر

   یکشنبه ۴ مهر ۹۵ همراه متقاضیان مسکن مهر مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اعتراض به ۴ سال بلاتکلیفی مسکن مهر، افزایش قیمت و تاخیر در تحویل واحدها
   ساعت ۹ تا ۱۲ یکشنبه ۴ مهر، اطلاعات بیشتر در @Faz11

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.