• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » ۱۸۲۸ پرونده برای متخلفان بازار شکر تشکیل شد
  کد خبر : 1911332

  ۱۸۲۸ پرونده برای متخلفان بازار شکر تشکیل شد

   معاون سازمان حمایت گفت: بر اساس آخرین آمار موجود، ظرف مدت یک ماه در مرداد و اوایل شهریور سال جاری هزار و ۸۲۸ پرونده به ارزش بیش از ۸۱۶ میلیون تومان برای متخلفان بازار شکر در سطح واحد صنفی، بسته بندی، تولیدی، و عمده فروش و بنکداران تشکیل شد. سید داود موسوی در گفت‌وگو با…

  ۱۳۹۵۰۵۲۸۱۲۲۶۵۶۹۷۶۸۴۱۴۰۹۴

   معاون سازمان حمایت گفت: بر اساس آخرین آمار موجود، ظرف مدت یک ماه در مرداد و اوایل شهریور سال جاری هزار و ۸۲۸ پرونده به ارزش بیش از ۸۱۶ میلیون تومان برای متخلفان بازار شکر در سطح واحد صنفی، بسته بندی، تولیدی، و عمده فروش و بنکداران تشکیل شد.

  سید داود موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار بخش بازرگانی خبرگزاری ایران ویج اظهار کرد: برای نظارت بر بازار شکر ۶۰ هزار و ۵۱۲ مورد بازرسی در خصوص گرانی فروشی شکر از واحدهای صنفی خرده‌فروشی و بنکداری انجام و در این خصوص هزار و ۸۲۸ پرونده تشکیل شد.

  وی افزود: بر اساس آخرین آمار موجود با اقدامات نظارتی و بازرسی‌های انجام شده از تاریخ ۵ مرداد تا ۵ شهریور سال جاری، در یک ماه، به ارزش ۸۱۶ میلیون و ۲۳۲ هزار تومان پرونده تخلف تشکیل شد.

  معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت ادامه داد: بازرسان حوزه اصناف و سازمان‌های صنعت معدن و تجارت استان‌ها درمجموع  از ۶۰ هزار و ۵۱۲ مورد واحد صنفی، بسته‌بندی، تولیدی، و عمده‌فروش و بنکداران شکر، هزار و ۸۲۸ پرونده تشکیل داده‌اند.

  وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر بهره‌برداری از کارخانه‌های چغندرقند آغاز و در کنار آن شکرهای وارداتی نیز به کارخانه‌ها حمل شده است و عرضه‌ها در بورس نیز  باید  به‌صورت فوری صورت گیرد.

  موسوی در پایان گفت: زمان تحویل شکر به افرادی که  قبلاً به‌صورت سلف خریداری کرده‌اند فرا رسیده  و روند صعودی متوقف و بازار متعادل تر شده است که امیدواریم این روند ادامه یابد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.