• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » فیلم فروشنده هر ۳ روز یک میلیارد تومان می فروشد!
  کد خبر : 1911233

  فیلم فروشنده هر ۳ روز یک میلیارد تومان می فروشد!

    استقبال از فیلم فروشنده اصغر فرهادی همچنان ادامه دارد و تا کنون بیش از ۷ میلیارد تومان فروش داشته است. فروش ۷ میلیاردی فیلم فروشنده تعطیلی روز سه شنبه مخاطبان بسیاری را برای تماشای فیلم «فروشنده» به سالن‌های سینما کشاند. آخرین ساخته اصغر فرهادی با گذشت ۲۰ روز توانسته بیش از ۷ میلیارد تومان…

  فروشنده هر 3 روز یک میلیارد تومان می فروشد

   

  استقبال از فیلم فروشنده اصغر فرهادی همچنان ادامه دارد و تا کنون بیش از ۷ میلیارد تومان فروش داشته است.

  فروش ۷ میلیاردی فیلم فروشنده

  تعطیلی روز سه شنبه مخاطبان بسیاری را برای تماشای فیلم «فروشنده» به سالن‌های سینما کشاند. آخرین ساخته اصغر فرهادی با گذشت ۲۰ روز توانسته بیش از ۷ میلیارد تومان فروش کند. با توجه به فروش خیره کننده «فروشنده» از هم اکنون می توان پیش بینی کرد که این فیلم رکورد فروش «محمد رسول الله» مجید مجیدی را پشت سر می‌گذارد و به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران تبدیل می‌شود.

  بعد از چندین روز کش و قوس و نام بردن از سایر فیلم‌ها، بالاخره فیلم «فروشنده» به عنوان نماینده سینمای ایران برای حضور در آکادمی اسکار معرفی شد. این اتفاق تاکنون با واکنش‌های مختلفی روبرو شده است.

  اما در حالی که تنها ۲۰ روز از آغاز اکران «فروشنده» در سینماهای کشور می‌گذرد، این فیلم به طور میانگین توانسته در هر سه روز بیش از یک میلیارد تومان درآمد کسب کند. شرکت پخش «فیلمیران» فروش کل آخرین ساخته فرهادی را با احتساب شب گذشته، هفت میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان اعلام می‌کند. این فیلم در تهران چهار میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان فروش کرده و در سینماهای شهرستان هم به فروش دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومانی دست پیدا کرده است.

  «محمد رسول الله» مجید مجیدی که سال گذشته با سالن‌های پرتعداد در سینماهای کشور اکران شد و به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران هم تبدیل شود، با گذشت ۲۹ روز از آغاز نمایش خود، به فروش هفت میلیارد تومانی دست پیدا کرد، اما آخرین ساخته فرهادی تنها با ۲۰ روز نمایش به فروش بیش از ۷ میلیارد تومان رسیده است. «فروشنده» شب گذشته به فروش بسیار موفقی دست پیدا کرد و توانست تنها در سینماهای شهر تهران ۳۰۵ میلیون تومان درآمد کسب کند و احتمالا با پشت سر گذاشتن روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری، فروش آخرین ساخته فرهادی به ۸ میلیارد تومان خواهد رسید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.