• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » جزئیات احضار زنان نیمه عریان بدنساز ایرانی!
  کد خبر : 1911220

  جزئیات احضار زنان نیمه عریان بدنساز ایرانی!

  ۴ مربی و دو ورزشکارنمای زن در مسابقات خارجی به حالت نیمه‌برهنه حضور پیدا کردند. تخلف ۴ مربی و دو ورزشکارنمای زن که در مسابقات خارجی به حالت نیمه‌برهنه حضور پیدا کرده بودند به شعبه ویژه رسیدگی به جرایم ورزشی دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شدند. در همین حال رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام که…

  ۴ مربی و دو ورزشکارنمای زن در مسابقات خارجی به حالت نیمه‌برهنه حضور پیدا کردند.

  ۲۱

  تخلف ۴ مربی و دو ورزشکارنمای زن که در مسابقات خارجی به حالت نیمه‌برهنه حضور پیدا کرده بودند به شعبه ویژه رسیدگی به جرایم ورزشی دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شدند.

  در همین حال رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام که در مصاحبه‌ای درباره این موضوع انجام داده بود در مصاحبه‌ای تکمیلی درباره اسامی ۴ مربی مرد که به همراه دو ورزشکارنمای زن در مسابقات حاضر شده بودند اظهار داشت: این ۴ مربی عبارتند از م – ک، م – گ – ن، ر – م – ح و س – ع که به عنوان مربیان ۴ زن ورزشکارنما فعالیت می‌کردند.

  وی افزود: البته م – ک عنوان کرده که مربی این ورزشکارنماها نبوده و تصاویری که از وی منتشر شده دستکاری و فتوشاپ است. در صحبتی که با او داشتم عنوان کرد به دنبال شکایت از کسانی است که عکس‌های او را منتشر کرده‌اند.

  پورعلیفرد در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: به جز م – ک سایر متخلفان در رشته بدنسازی اسم و رسم آنچنانی ندارند اما ما همه متخلفان را بعد از احضار به کمیته انضباطی به مراجع قضایی معرفی کردیم.

  منبع:mizanonline.ir

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.