• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » افزایش دو برابری ظرفیت بیمارستان فارابی
  کد خبر : 1910949

  افزایش دو برابری ظرفیت بیمارستان فارابی

  رییس بیمارستان فارابی گفت: با احداث ساختمان جدید بیمارستان فارابی و افزایش ۲۰۰ تخت، ظرفیت ارائه خدماتاین بیمارستان ۲ برابر می‌شود. سید حسین صدرالسادات رییس بیمارستان فارابی با اشاره به چالش های بیمارستان فارابی درخصوص ازدحام بیماران، بیان کرد: کمبود تخت یکی از دغدغه های بیمارستان فارابی بوده که با توجه به مراجعه روزانه بیش…

  رییس بیمارستان فارابی گفت: با احداث ساختمان جدید بیمارستان فارابی و افزایش ۲۰۰ تخت، ظرفیت ارائه خدماتاین بیمارستان ۲ برابر می‌شود.

  ۲۵

  سید حسین صدرالسادات رییس بیمارستان فارابی با اشاره به چالش های بیمارستان فارابی درخصوص ازدحام بیماران، بیان کرد: کمبود تخت یکی از دغدغه های بیمارستان فارابی بوده که با توجه به مراجعه روزانه بیش از سه هزار بیمار در درمانگاه و ۳۰۰ عمل جراحی در روز، بیمارستان با مشکل مواجه کرده است.

  وی از ساخت یک بیمارستان برای توسعه فارابی خبر داد و افزود: در حال حاضر از یک سال و نیم پیش پروژه مرکز درمان با ظرفیت ۲۰۰ تخت در کنار بیمارستان آغاز شد که تاکنون ۱۲ درصد پیشرفت داشته است.

  رییس بیمارستان فارابی مهمترین مشکل ادامه ساخت این پروژه ها را کمبود منابع مالی عنوان کرد و گفت: با گرفتن وام از بانک توسعه اسلامی طبق برنامه‌ریزی ها و پیش‌بینی های انجام شده این بیمارستان حداکثر تا ۳ سال آینده بهره‌برداری می شود.

  صدرالسادات یادآور شد: با ساخت این ساختمان جدید در راستای توسعه بیمارستان فارابی، ظرفیت بیمارستان ۲ برابر شده و می توان خدمات بهتری را به بیماران ارائه کرد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.