• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه , مطالب برگزیده سایت » تاریخ انتشار کارنامه نهایی کنکور سراسری اعلام شد
  کد خبر : 1910940

  تاریخ انتشار کارنامه نهایی کنکور سراسری اعلام شد

  مشاور عالی سازمان سنجش از زمان انتشار کارنامه عملی کنکور سراسری خبر داد. حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: هر گونه تغییرات منعکس شده به این سازمان پس از اعلام نتایج اولیه از قبیل اصلاح سوابق تحصیلی واصله از سوی وزارت آموزش و پرورش و یا اعمال سهمیه از سوی ارگان‌های ذیربط و غیره…

  مشاور عالی سازمان سنجش از زمان انتشار کارنامه عملی کنکور سراسری خبر داد.

  ۲۳

  حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: هر گونه تغییرات منعکس شده به این سازمان پس از اعلام نتایج اولیه از قبیل اصلاح سوابق تحصیلی واصله از سوی وزارت آموزش و پرورش و یا اعمال سهمیه از سوی ارگان‌های ذیربط و غیره در نتیجه نهایی داوطلبان ذینفع اعمال شده است.

  وی ادامه داد: بدیهی است داوطلبان می توانند همزمان با انتشار کارنامه نتیجه نهایی در تاریخ ۷ مهر ماه ۹۵ کارنامه نتیجه مرحله اول اصلاح شده خود را نیز مشاهده نمایند.

  توکلی اظهار داشت: برای کلیه پذیرفته شدگان و همچنین آن دسته از داوطلبانی که فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را تکمیل نموده اند ولی پذیرفته نشده اند، کارنامه علمی حاوی رتبه داوطلب در هر یک از کد رشته های انتخابی در بین متقاضیان کدرشته مزبور در سهمیه مربوط، با توجه به نمره کل وی در همان کدرشته و همچنین رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در هر یک از کدرشته های انتخابی و اطلاعات مفید دیگر در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۷/۷ در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار داده می شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.