• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » افزایش نوسانات ارزی در هفته جاری
  کد خبر : 1910812

  افزایش نوسانات ارزی در هفته جاری

  بازار ارز از اواخر هفته قبل تا اواسط هفته جاری با نوساناتی همراه شد؛ به طوری که دلار آمریکا هشت تومان، یورو ۲۲ تومان و پوند انگلستان ۵۰ تومان نوسان قیمت پیدا کنند. به گزارش ایران ویج، دلار آمریکا در هفته جاری با شیبی ملایم روند افزایشی را پشت سر گذاشته است. دلار در اواخر…

  ۵۷۳۵۳۹۲۵

  بازار ارز از اواخر هفته قبل تا اواسط هفته جاری با نوساناتی همراه شد؛ به طوری که دلار آمریکا هشت تومان، یورو ۲۲ تومان و پوند انگلستان ۵۰ تومان نوسان قیمت پیدا کنند.

  به گزارش ایران ویج، دلار آمریکا در هفته جاری با شیبی ملایم روند افزایشی را پشت سر گذاشته است.

  دلار در اواخر هفته گذشته با نرخ ۳۵۵۳ تومان در بازار آزاد قابل مشاهده بود اما در نخستین روز هفته، روند خود را با قیمت ۳۵۵۸ تومان آغاز کرد. در ادامه این ارز به ۳۵۶۰ تومان و سپس به ۳۵۶۱ تومان رسید تا در این بازه زمانی هشت تومان افزایش قیمت پیدا کرده باشد.

  همچنین در میان سایر ارزها یورو از اواخر هفته گذشته تا اواسط هفته جاری ۲۲ تومان نوسان پیدا کرد.

  یورو در اواخر هفته گذشته با نرخ ۴۰۱۷ تومان در بازار آزاد عرضه شد. اما در شروع هفته جاری افت محسوسی داشت و نرخ آن به ۳۹۹۵ تومان کاهش یافت. در ادامه هفته این نوع ارز افزایش یافت و به ۴۰۰۴ تومان رسید اما سپس با روند معکوس بار دیگر کاهشی شد و نرخ آن به ۴۰۰۰ تومان رسید.

  همچنین پوند انگلستان با نوسانات نسبی همراه شد. این نوع ارز در آخرین روز هفته گذشته ۴۷۴۰ در بازار آزاد به فروش رسید، سپس در شروع هفته جاری با افت ۴۰ تومان به ۴۷۰۰ تومان کاهش یافت.

  در ادامه هفته این نوع ارز با ادامه روند نزولی به ۴۶۹۰ تومان رسید و بعد با شیبی آرام افزایشی شد و روی ۴۶۹۵ تومان ایستاد تا در مجموع ۵۰ تومان نوسان را در این هفته تجربه کند. همچنین در میان سایر ارزها، لیر ترکیه در اواخر هفته قبل با نرخ ۱۲۲۵ تومان در بازار مشاهده شد. این نوع ارز در شروع هفته جاری به ۱۲۲۰ تومان رسید و در روزهای بعد  ۱۲۱۷ و بعد هم ۱۲۱۸ تومان در بازار فروخته شد تا در مجموع لیر در این مدت هشت تومان نوسان قیمت پیدا کرده باشد.

  در مجموع بازار ارز در مقایسه با هفته گذشته با نوسانات و تغییرات بیشتری همراه شده است. هفته گذشته دلار ۳ تومان، یورو ۱۲ تومان، پوند ۱۴ تومان و لیر ۹ تومان نوسان قیمت پیدا کردند و این در حالی است که هر چهار نوع ارز در این هفته دامنه نوسان‌شان بیش از هفته  گذشته بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.