• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » جدول آنالیز افزایش قیمت مسکن مهر آماده شد
  کد خبر : 1910673

  جدول آنالیز افزایش قیمت مسکن مهر آماده شد

  جدول آنالیز افزایش قیمت مسکن مهر از سوی شرکت عمران شهر پردیس برای فاز ۸ در سکوت کامل آخوندی نهایی و آمده شد. جدول آنالیز (تجزیه و تحلیل) افزایش قیمت مسکن مهر در شهر پردیس که بیشترین افزایش را در طول اجرای پروژه مسکن مهر تجربه می‌کند، در حالی در هفته جاری نهایی شد که…

  img12144803
  جدول آنالیز افزایش قیمت مسکن مهر از سوی شرکت عمران شهر پردیس برای فاز ۸ در سکوت کامل آخوندی نهایی و آمده شد.

  جدول آنالیز (تجزیه و تحلیل) افزایش قیمت مسکن مهر در شهر پردیس که بیشترین افزایش را در طول اجرای پروژه مسکن مهر تجربه می‌کند، در حالی در هفته جاری نهایی شد که گزارش‌ها حاکی از افزایش تا ۴۰ میلیون تومان را در بر دارد.

   

  اگرچه این افزایش قیمت هم باعث نشد، تا آخوندی وزیر راه و شهرسازی – که همواره پروژه مسکن مهر را پروژه‌ای مزخرف می‌داند- مهر سکوت را بشکند و اتفاقاً به معاون خود اعلام کرده هیچ دخالتی در این باره نخواهد داشت.

   

  این جدول آنالیز قیمت که قرار است به وزارت راه و شهرسازی نیز ارائه شود، در آن به ریز در مورد هزینه انشعاب آب، برق، گاز و حتی صدور پروانه ساختمانی و سایر مصالح ساختمانی اشاره کرده است.

   

  براساس این گزارش، در این آنالیز قیمت اعلام شده است که در پروژه‌های مسکن مهر اقدامات مازاد صورت گرفته است و به همین دلیل قیمت ساخت هر متر مربع مسکن مهر را به متری یک میلیون تومان رسانده است.

   

  نکته‌ای که باید مسئولان ارشد وزارت راه و شهرسازی به آن توجه کنند این است که با این افزایش قیمت که متقاضیان را به شدت ناراضی کرده باعث خواهد شد، با عدم پرداخت آورده از سوی متقاضیان اتمام پرونده مسکن مهر در شهر پردیس به سال ۹۷ کشیده شود.

   

  برخی از متقاضیان مسکن مهر اعلام می‌کنند که به هیچ وجه قادر به پرداخت ۲۰ میلیون تومان تا ۴۰ میلیون تومان نیستند، چرا که با یک حساب سرانگشتی می‌توان متوجه شد که ساخت یک متر مربع مسکن مهر در شهر پردیس زیر یک میلیون تومان و در حدود ۵۰۰ هزار تومان است.

   

  برای واحدهای فاز ۸ مسکن مهر پردیس که از ۱۱۰ متر تا ۱۸۰ متر هستند قیمت‌های ۶۵ میلیون تومان تا ۸۱ میلیون تعیین شده‌ است.

   

  اگر چه مسئولان شرکت عمران شهر پردیس قیمت نهایی ۶۵ تا ۸۱ میلیون تومان بنا به متراژ واحدها را تأیید می‌کنند،اما اعلام کردند این افزایش قیمت یک حُسن دارد و آن این است که تاریخ دقیق تحویل واحدها با این قیمت‌ها مشخص خواهد شد.

   

  به گفته مدیر عامل شهر پردیس ،قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر فاز ۵ و ۹ نیز مشخص شده است. بر این اساس قیمت نهایی فاز ۵ حدود ۴۶ میلیون تومان است و متقاضیان واحدهای فاز ۹ جدید (برج‌های ۱۵طبقه) نیز مانند فاز ۵ باید ۴۶ میلیون تومان آورده خود را پرداخت کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.