• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , آموزش و نكات آرايشگري , سبک زندگی » آموزش آرایش صورت بر اساس فرم چهره تان
  کد خبر : 1910473

  آموزش آرایش صورت بر اساس فرم چهره تان

    هنگام آرایش صورت خیلی نکات هست که باید به آن توجه شود. یکی از این نکات فرم صورت است. وقتی فرم صورت خودتان را می شناسید هم تناسب را در آرایش بیشتر رعایت می کنید و هم مدل موهایتان را بر اساس فرم صورت پیرایش می کنید. راهنمای آرایش بر اساس فرم صورت آیا…

  آموزش آرایش صورت

   

  هنگام آرایش صورت خیلی نکات هست که باید به آن توجه شود. یکی از این نکات فرم صورت است. وقتی فرم صورت خودتان را می شناسید هم تناسب را در آرایش بیشتر رعایت می کنید و هم مدل موهایتان را بر اساس فرم صورت پیرایش می کنید.

  راهنمای آرایش بر اساس فرم صورت

  آیا دوست دارید بدانید فرم صورتتان چه شکلی است؟ آیا می دانید فرم صورتتان چه نقش مهمی در ظاهر شما دارد؟ اگر نه نکاتی را در این راهنما بخوانید تا به راحتی فرم صورتتان را تشخیص داده و آرایشی که مناسب آن است را انتخاب کنید. هنگام آرایش صورت خیلی نکات هست که باید به آن توجه شود. یکی از این نکات فرم صورت است. وقتی فرم صورت خودتان را می شناسید هم تناسب را در آرایش بیشتر رعایت می کنید و هم مدل موهایتان را بر اساس فرم صورت پیرایش می کنید. حتی مدل ابروها و آرایش چشم ها هم به مدل صورت بستگی دارد. اگر تا به حال فکر می کردید فرم صورت اهمیت زیادی در آرایش و زیبایی ندارد این مقاله طرز فکرتان را کاملا عوض خواهد کرد. پس بیایید نگاهی به انواع فرم های صورت بیندازیم و اصول این راهنما را روی صورت خودمان پیاده کنیم.

  ۱۲۲

  آرایش صورت برای صورت های تخم مرغی
  طول و عرض این فرم صورت متقارن است و گونه ها کمی پهن. صورت های بیضی نیاز چندانی به کانتورینگ ندارند. استفاده کمی رژگونه روی استخوان گونه ها این قسمت را برجسته تر و پهن تر نشان می دهد و باعث می شود حالت بیضی صورت به شکل گرد درآید. رژگونه را باید از قسمت استخوان گونه تا قسمت برآمدگی گونه ها بزنید.

  ۱۲۳

  آرایش صورت برای صورت های مربعی
  صورت های مربعی زاویه دار هستند. فرم صورت بیشتر مدل ها مربعی است. زاویه این فم صورت ها در قسمت های چانه و پیشانی است. برای این که حالت صورت و زاویه های آن کمی ملایم تر شود روی گونه ها، پیشانی و اطراف چانه از کانتورینگ استفاده کنید. با این کار صورت کمی گردتر نشان داده می شود.

  ۱۲۴

  آرایش صورت برای صورت های قلبی
  صورت های قلبی در قسمت گونه کمی پهن و در قسمت چانه باریک می شود. آرایش این فرم صورت ها آسان است. فقط کمی روی قسمت شقیقه ها و گونه ها کانتورینگ استفاده کنید تا پیشانی هم مثل چانه ها کمی همسان شود.

  ۱۲۵

  آرایش صورت برای صورت های گرد
  صورت های گرد در قسمت پیشانی و زیر چانه پهن هستند. این فرم صورت ها از نظر تقارن کاملا متناسب هستند. اما برای این که بخواهیم کمی آن را کشیده تر نشان دهیم روی استخوان گونه کمی کانتورینگ و روی گونه ها برنزر استفاده کنید تا اطراف صورت را به خوبی شکل بدهید.

  ۱۲۶

  آرایش صورت برای صورت های کشیده
  یکی از فرمهایی که به راحتی می توان تشخیص داد فرم کشیده است. صورت های کشیده معمولا در قسمت های چانه و پیشانی کانتورینگ می شوند تا کمی گرد و متقارن نشان داده شود.

  ۱۲۷

  آرایش صورت برای صورت مثلثی یا گلابی
  صورت های مثلثی در قسمت پیشانی باریک و در قسمت چانه پهن هستند. استفاده از کانتورینگ در قسمت چانه کمی از پهنای آن را کم می کند. چشم ها را زیاد آرایش کنید تا بیشتر توجه به سمت چشم ها جلب شود و چانه کمتر به چشم بیاید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.