• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » اتباع خارجی خویش فرما بیمه می شوند
  کد خبر : 1910301

  مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی:

  اتباع خارجی خویش فرما بیمه می شوند

  مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی گفت: اتباع خارجی خویش فرما می توانند خود را بیمه کنند. مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی: اتباع خارجی خویش فرما بیمه می شوند  حسین جودکی عصر دوشنبه در آیین راه اندازی سامانه بیمه ای تامین اجتماعی اتباع افزود: سازمان تامین اجتماعی هرتبعه خارجی را که در ایران مجوز اشتغال و…

  مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی گفت: اتباع خارجی خویش فرما می توانند خود را بیمه کنند.

  ۴۶
  مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی: اتباع خارجی خویش فرما بیمه می شوند

   حسین جودکی عصر دوشنبه در آیین راه اندازی سامانه بیمه ای تامین اجتماعی اتباع افزود: سازمان تامین اجتماعی هرتبعه خارجی را که در ایران مجوز اشتغال و اقامت دارد متناسب با شرایط و وضعیت او تحت پوشش بیمه قرار می دهد.
  وی با بیان اینکه شعبه ای در تهران به همین منظور درنظر گرفته شده و متناسب با سامانه، ارتباط با خارج از کشور برقرارشده است، اظهارکرد: پایلوت این طرح در قطر و کویت انجام شد و اکنون این امر در داخل و خارج از کشور انجام شدنی است.
  جودکی دوماموریت اساسی اداره کل تامین اجتماعی اتباع را پوشش بیمه ای اتباع خارجی مقیم ایران و ایرانیان مقیم خارج از کشور عنوان کرد و گفت: نخستین اقدام پس از شروع به کار رسمی این اداره کل به منظور پوشش بیمه ای اتباع خارجی داخل کشور، تعامل با دستگاه های متولی امور اتباع از جمله وزارتخانه های اطلاعات، کشور، و تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود که امروز این تعامل درمدت حدود یکسال در اوج خود قرار دارد و تفاهم نامه هایی با وزارت رفاه و سایر دستگاههای متولی منعقد شده است.
  وی افزود: تسهیل قواعد بیمه ای را پیگیری کردیم و در همین راستا بخشنامه ای تهیه و به استان ها ابلاغ شد تا اتباع خارجی بتوانند به صورت خویش فرما نیز بیمه شوند.
  مدیرکل تامین اجتماعی اتباع درباره طراحی سامانه مربوطه و آغاز نام نویسی در شعب تامین اجتماعی، گفت: با ورود شماره اختصاصی مندرج در کارت اقامت و اشتغال اتباع در سیستم، اطلاعات هویتی فرد نمایش داده می شود.
  جودکی در تشریح بیمه ایرانیان خارج از کشور نیز گفت: در خارج از کشور متقاضیانی برای بیمه ایرانیان مقیم خارج از کشور داشتیم که با پیگیری های لازم در دستورکار قرار گرفت و کشورهایی که بیشترین ایرانیان را داشتند در اولویت قرار گرفتند و سامانه ای طراحی شد تا هموطنان ما به آسانترین شکل بیمه شوند.

  منبع: ایرنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.