• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » آخرین خبر از زمان افتتاح قطعه‌های جاده شمال
  کد خبر : 1910093

  آخرین خبر از زمان افتتاح قطعه‌های جاده شمال

  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۱۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه در حال اجرا داریم،گفت: امسال با اختصاص هزار میلیارد تومان به پروژه ۴ خطه سازی محور هزار حدود ۲ قطعه از ۳ قطعه این پروژه تکمیل می‌شود. وزیر راه و شهرسازی امروز در حاشیه افتتاح ۱۰ کیلومتر از محور دوم جاده هراز اظهار…

  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۱۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه در حال اجرا داریم،گفت: امسال با اختصاص هزار میلیارد تومان به پروژه ۴ خطه سازی محور هزار حدود ۲ قطعه از ۳ قطعه این پروژه تکمیل می‌شود.

  ۲۰
  وزیر راه و شهرسازی امروز در حاشیه افتتاح ۱۰ کیلومتر از محور دوم جاده هراز اظهار داشت: محور هراز کوتاه‌ترین مسیر به استان‌های شمالی و مازندران است و در این راستا جذابیت خاصی از نظر تردد دارد.
  وی افزود: طی سه سال اخیر ۴ خطه کردن این محور در دستور کار قرار گرفت.
  آخوندی اظهار داشت: ۴ خطه کردن محور هراز در قالب سه قطعه اجرا می‌شود که از آمل تا بایجان به طول ۶۲ کیلومتر تا پایان ۹۵ تکمیل خواهد شد.
  وی افزود: ۱۰ کیلومتر فعلی جزو همین قطعه است و ۸.۵ کلیومتر دیگر باقی می‌ماند که تا پایان امسال تحویل می‌دهیم.
  وزیر راه و شهرسازی افزود: قطعه بعد از آبشار تا لاسم به طول ۷.۵ کیلومتر نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد و بدین ترتیب حدود ۶۸.۵ کیلومتر از محور هراز ۴ بانده می‌شود.
  آخوندی افزود: قطعه‌ای دیگر به طول ۲۹ کیلومتر حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که بعد از سال ۹۵ همه کارگاه‌های خود را در آن متمرکز می‌کنیم.
  وی با بیان اینکه امسال هزار میلیارد ریال اعتبار به ۴ خطه کردم محور هراز اختصاص داده‌ایم،گفت: در این پروژه پل، تونل و دیوارهای بلند زیادی باید ساخته شود.
  آخوندی ادامه داد: در حال حاضر ۱۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه در کشور داریم اما تخصیص اعتبارات به آنها ناکافی است که تلاش کرده‌ایم به روش‌های دیگر تامین اعتبار نظیر اسناد خزانه اسلامی،‌اوراق بهادار، طرح و ساخت و بازگشت دولت آنها را اجرا کنیم.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.