• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » مهلت ۱۵ روزه قالیبافان برای بیمه شدن
  کد خبر : 1910079

  مهلت ۱۵ روزه قالیبافان برای بیمه شدن

  مدیرعامل اتحادیه تعاونی های تولید کنندگان فرش دستباف ایران با اشاره به ثبت نام ۳هزار و ۷۰۰ نفر در بیمه قالیبافان گفت:متقاضیان می‌توانند حق بیمه سالانه خود را دو سوم به صورت نقد و یک سوم به صورت چک پرداخت کنند. عبدالله بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایران ویج، درباره بیمه قالیبافان گفت: تا…

  ۱۳۹۴۰۷۰۹۱۷۵۰۱۸۸۸۴۶۲۱۲۵۹۴

  مدیرعامل اتحادیه تعاونی های تولید کنندگان فرش دستباف ایران با اشاره به ثبت نام ۳هزار و ۷۰۰ نفر در بیمه قالیبافان گفت:متقاضیان می‌توانند حق بیمه سالانه خود را دو سوم به صورت نقد و یک سوم به صورت چک پرداخت کنند.

  عبدالله بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایران ویج، درباره بیمه قالیبافان گفت: تا کنون ۳ هزار و ۷۰۰ نفر برای بیمه تکمیلی، عمر، حوادث و پس انداز ثبت نام کرده اند.

  وی درباره نحوه پرداخت ۴۶۰ هزار تومان حق بیمه سالانه افزود: متقاضیان می‌توانند دو سوم این پول به صورت نقد و یک سوم را به صورت چک پرداخت کنند. متقاضیان تا ۱۵روز دیگر فرصت برای ثبت نام دارند. یکی از تأکیدات ما در ثبت نام توزیع به صورت عادلانه است.

  مدیر عامل اتحادیه تعاونی های تولید کنندگان فرش دستباف ایران با بیان اینکه سقف بیمه حوادث ۲۰ میلیون تومان است گفت:در حال حاضر ۴۰۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند و می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. حداقل ۵۰۰ هزار نفر دیگر در نوبت برای بیمه تأمین اجتماعی هستند. یکی از مشکلات قالیبافان در مسیر بیمه تأمین اجتماعی این است که در صورتی که قالیبافان حق بیمه خود را با یک روز تأخیر پرداخت خدمات بیمه ای آنها قطع و  امکان وصل مجدد وجود ندارد و از این طریق تعداد زیادی از قالیبافان از تحت پوشش بیمه خارج شده اند.

  بهرامی با بیان اینکه از دیگر اقدامات برای قالیبافان پرداخت وام ۶ میلیونی به هر قالیباف است گفت: در بهمن ماه سال گذشته طی توافقی که با بانک توسعه تعاون داشتیم تسهیلات ۶میلیون تومانی با سود ۱۸درصد و بازپرداخت سه ساله بدون نیاز به سپرده و با یک ضامن برای هر قالیباف در نظر گرفتیم. این تسهیلات کمک زیادی به رونق کارگاه های کوچک و زنان خانه دار قالیباف می کند. در شش ماه گذشته تا تاریخ یکم شهریور ماه ۱۹۶۲نفر از این تسهیلات استفاده کرده اند. اما برای واحدهای بزرگ و متمرکز متأسفانه ردیف بودجه خاصی اختصاص پیدا نکرده است تا بتوانیم وام های سنگین پرداخت کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.