• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » از آشنایی در تلگرام تا فرار از خانه
  کد خبر : 1910015

  از آشنایی در تلگرام تا فرار از خانه

  دختر ۱۶ساله پس از آشنایی با پسری جوان در تلگرام فریب حرف‌های او را خورد و از خانه فرار کرد غافل از اینکه در دام ۳باجگیر گرفتار و به بردگی گرفته خواهد شد.  این پرونده زمانی به جریان افتاد که مردی به اداره پلیس رفت و خبر از ناپدید‌شدن دختر ۱۶ساله‌اش به نام طناز داد….

  دختر ۱۶ساله پس از آشنایی با پسری جوان در تلگرام فریب حرف‌های او را خورد و از خانه فرار کرد غافل از اینکه در دام ۳باجگیر گرفتار و به بردگی گرفته خواهد شد.

  ۱۰

   این پرونده زمانی به جریان افتاد که مردی به اداره پلیس رفت و خبر از ناپدید‌شدن دختر ۱۶ساله‌اش به نام طناز داد. طناز یک روز به بهانه خرید از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته بود.مشخصات این دختر جوان در اختیار مأموران قرار گرفت و بررسی‌های پلیسی در این خصوص شروع شد.

  آدم ربایی

  درحالی‌که تحقیقات ادامه داشت، پدر طناز بار دیگر به اداره آگاهی تهران رفت و گفت که گروهی دخترش را گروگان گرفته‌ و برای آزادی او درخواست ۱۰۰میلیون تومان کرده‌اند. در چنین شرایطی کارآگاهان به تحقیقات ادامه دادند و پدر طناز با هماهنگی مأموران با آدم‌ربایان به بهانه تحویل پول قرار ملاقات گذاشت. زمانی که او در محل قرار حاضر شده بود، مأموران آنجا را زیرنظر گرفتند و توانستند یکی از آدم‌‌ربایان را دستگیر کنند

  . او که پسری ۲۳ساله بود پس از دستگیری به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و به قاضی گفت: چند وقت پیش در تلگرام با طناز آشنا شدم. او با من درددل کرد و گفت با پدرش اختلاف دارد. می‌گفت وضع مالی پدرش خیلی خوب است اما اخلاق و رفتار خوبی ندارد. من هم این موضوع را با یکی از دوستانم به نام حسین درمیان گذاشتم.

  حسین اهل شهرستان بود و برای تحصیل و کار به تهران آمده بود. او از من خواست تا دختر نوجوان را فریب دهم و کاری کنم که از خانه فرار کند. می‌خواست از پدرش به بهانه اینکه طناز را گروگان گرفته اخاذی کند. من هم به بهانه ازدواج، دختر نوجوان را فریب دادم و او از خانه فراری شد. پس از آن طناز را تحویل دوستم حسین دادم و دیگر از وضعیتش خبر ندارم. از سوی دیگر وقتی دیدم پدرش وضع مالی خوبی دارد وسوسه شدم تا خودم هم ۱۰۰میلیون تومان از او باج بگیرم اما فکرش را هم نمی‌کردم پدر طناز پای پلیس را به ماجرا باز کند.

  باز هم اخاذی

  متهم با قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات برای دستگیری همدستان وی ادامه داشت تا اینکه این بار حسین با پدر طناز تماس گرفت و عنوان کرد دخترش را گروگان گرفته‌اند. او که خبر نداشت پیش از وی دوستش قصد اخاذی از این مرد را داشته، تهدید کرد چنانچه ۲۰۰میلیون تومان دریافت نکند، طناز را به قتل می‌رساند. او حتی تهدید کرد که اگر پای پلیس به ماجرا باز شود جان گروگانش در خطر است. این بار پدر طناز تهدید گروگانگیر را جدی گرفت و پلیس را خبر نکرد. او تصمیم گرفت خودش هر طور شده متهم را پیدا کند و تحویل پلیس بدهد. برای همین به دروغ به حسین گفت که پول را جور کرده است.

  متهم باجگیر به پدر طناز گفت که دختر را به مادرش تحویل می‌دهد. برای همین مادر طناز به تنهایی سوار ماشین شد و به آدرسی که متهم در اختیارش قرار داده‌ بود رفت. محل قرار کرج بود. پشت سر او پدر و برادر طناز سوار بر خودرویی شدند و به تعقیب مادر خانواده پرداختند. مادر طناز وارد باغی در کرج شد و دخترش را در آنجا دید. همزمان پدر طناز با پلیس تماس گرفت و طولی نکشید که ۲آدم‌ربایی که در باغ بودند دستگیر شدند.

  اقرار

  دختر نوجوان که می‌گفت خودش از خانه فرار کرده است درخصوص یک ماهی که گروگان ۲جوان باجگیر بود چنین گفت: در یکی از گروه‌های تلگرامی متن‌های غم‌انگیز می‌گذاشتم که یکی از پسرهایی که عضو آن گروه هم بود برایم پیام فرستاد و پرسید چرا این همه پست‌های ناراحت‌کننده در گروه می‌فرستم. همین باعث آشنایی ما و درد دل کردن من با او شد. به او گفتم پدرم مرد سختگیری است و او وسوسه‌ام کرد که فرار کنم و نزد او بروم. می‌گفت که خوشبختم می‌کند و من هم وسایلم را برداشتم و از خانه فرار کردم. در آنجا پسر موردعلاقه‌ام مرا در اختیار ۲نفر از دوستانش قرار داد و آنها در ازای جایی که به من در کرج برای خواب داده بودند، مجبورم می‌کردند که در خانه‌های مردم و تالارها کار کنم و پول دربیاورم. در واقع از من بیگاری می‌کشیدند و پولش را خودشان برمی‌داشتند.

  یکی از متهمان، پسرجوانی به نام حسین بود که وقتی از کرج به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد به قاضی جنایی گفت: وقتی دوستم به من گفت با دختری آشنا شده که وضع مالی‌اش خوب است وسوسه شدم که از خانواده‌اش اخاذی کنم و ثروتمند شوم اما گیر افتادم و همه نقشه‌هایم نقش بر آب شد.به گزارش همشهری، برای متهمان قرار قانونی صادر شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.