• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » آخرین جزئیات پرونده قاچاقچی بین‎المللی در سیستان
  کد خبر : 1909989

  آخرین جزئیات پرونده قاچاقچی بین‎المللی در سیستان

  دادستان عمومی و انقلاب زاهدان به تشریح آخرین جزئیات پرونده نصیر بامری قاچاقچی بین‎المللی در سیستان و بلوچستان پرداخت و گفت: تعدادی از همدستان او دستگیر شده‌اند. محمد مرزیه اظهار کرد: آخرین و مهم‌ترین پرونده در دست اقدام ما در حوزه مواد مخدر، پرونده قاچاقچی بین‌المللی نصیر بامری است. وی گفت: با پیگیری‌هایی که نیروی…

  دادستان عمومی و انقلاب زاهدان به تشریح آخرین جزئیات پرونده نصیر بامری قاچاقچی بین‎المللی در سیستان و بلوچستان پرداخت و گفت: تعدادی از همدستان او دستگیر شده‌اند.

  ۱۱
  محمد مرزیه اظهار کرد: آخرین و مهم‌ترین پرونده در دست اقدام ما در حوزه مواد مخدر، پرونده قاچاقچی بین‌المللی نصیر بامری است.
  وی گفت: با پیگیری‌هایی که نیروی انتظامی از بدو امر داشته و بازجویی‌هایی که در حال انجام است، تعدادی از همدستان او دستگیر شده‌اند.
  دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان افزود: ارقام نشان می‌دهد که این قاچاقچی تعداد زیادی منزل و اموال دارد که بخشی از آنها فعلا توقیف شده است.
  این مسؤول گفت: این پرونده به عنوان پرونده شاخص سال در راستای برخورد با عناصر دانه درشت در بحث مواد مخدر است که امیدواریم به سرانجام رسیده و به دادگاه ارسال شود.
  وی با اشاره به سوابق این قاچاقچی بین‌المللی، ادامه داد: این قاچاقچی حداقل مدت ۲۵ سال مشغول حمل و خرید و فروش مواد مخدر در سطح وسیع در داخل و خارج از کشور بوده است.
  مرزیه بیان کرد: عناصر زیادی در کنار او ایفای نقش می‌کرده‌اند و پولشویی در حد وسیع انجام شده که پیگیری‌های لازم در دست انجام است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.