• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » دبیر علمی و اعضای هیئت علمی جایزه جلال آل احمد منصوب شدند
  کد خبر : 1909917

  دبیر علمی و اعضای هیئت علمی جایزه جلال آل احمد منصوب شدند

  «علی جنتی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکمی «منیژه آرمین» را به عنوان دبیر علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است: نظر به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با توجه به سوابق و تجارب ارزنده سرکارعالی در زمینه ادبیات داستانی…

  دبیر علمی و اعضای هیئت علمی جایزه جلال آل احمد

  «علی جنتی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکمی «منیژه آرمین» را به عنوان دبیر علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب کرد.

  در بخشی از این حکم آمده است: نظر به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با توجه به سوابق و تجارب ارزنده سرکارعالی در زمینه ادبیات داستانی به موجب این حکم به عنوان دبیر علمی و عضو هیات علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب می شوید.

  مقتضی است بر اساس وظایف مندرج در آیین نامه مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص این جایزه، اقدام لازم را معمول فرمایید.

  این گزارش می افزاید، در احکامی دیگر از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «ابراهیم زاهدی مطلق»، «مجید قیصری»، «محمد سرور مولایی»،«احمد دهقان»، «محمد حسین جعفریان»، «محمدرضا جوادی یگانه»، «ابوتراب خسروی» و «حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری» نیز به عنوان اعضای هیات علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب شدند.

  در بخشی از این احکام آمده است: با عنایت به مراتب علمی، فرهنگی و ادبی و تجارب ارزنده جنابعالی به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تصویب هیات امنای جایزه ادبی جلال آل احمد، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیات علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد» منصوب می شوید.

  مقتضی است بر اساس وظایف مندرج در آیین نامه این جایزه که مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است؛ اقدامات لازم مبذول فرمایید.

  از خداوند متعال توفیق شما را آرزومندم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.