• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » کریون: مرگ گلبارنژاد جامعه دوچرخه‌سواری را شوکه کرد
  کد خبر : 1909773

  کریون: مرگ گلبارنژاد جامعه دوچرخه‌سواری را شوکه کرد

    نشست خبری فیلیپ کریون، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک برای پاسخگویی به حادثه دلخراش بهمن گلبارنژاد با حضور مسئولان کشورمان برگزار شد. به گزارش ایران ویج، فیلیپ کریون رئیس کمیته بین‌المللی پارالمپیک در ابتدای نشست خود درباره درگذشت بهمن گلبارنژاد گفت: نمی توانیم درباره اتفاق رخ داده برای گلبارنژاد صحبتی کنیم و باید تحقیقاتمان…

  مرگ گلبارنژاد جامعه دوچرخه‌سواری را شوکه کرد

   

  نشست خبری فیلیپ کریون، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک برای پاسخگویی به حادثه دلخراش بهمن گلبارنژاد با حضور مسئولان کشورمان برگزار شد.
  به گزارش ایران ویج، فیلیپ کریون رئیس کمیته بین‌المللی پارالمپیک در ابتدای نشست خود درباره درگذشت بهمن گلبارنژاد گفت: نمی توانیم درباره اتفاق رخ داده برای گلبارنژاد صحبتی کنیم و باید تحقیقاتمان را تکمیل کنیم تا درخصوص چگونگی این حادثه مطمئن شویم.

  وی افزود: برای نخستین بار چنین اتفاقی در بازی های پارالمپیک رخ می دهد. مسابقات دوچرخه سواری در خیابان انجام می شود و تمام موارد لازم برای برگزاری ایمن و مهندسی مسابقات انجام شده است تا مانع تصادف شود.

  رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک در پاسخ به این سوال که چرا انتشار این خبر از سوی کمیته بین المللی پارالمپیک طول کشیده است، اظهار داشت: باید اتفاق روی داده را بررسی می کردیم. در وهله اول باید به خانواده اش خبر می دادیم و امیدوارم در آینده شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

  وی در پاسخ خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا در پی این حادثه شخصی مواخذه می شود، گفت: تحقیقات مان را انجام می دهیم تا در جریان حادثه روی داده قرار گیریم سپس تصمیم گیری خواهیم کرد.

  کریون افزود: حادثه ای که برای گلبارنژاد رخ داد و باعث مرگش شد جامعه دوچرخه سواری را در شوک فرو برد. ما به سرعت تحقیقات لازم را درخصوص چگونگی روی دادن این حادثه انجام می دهیم. مسئولان ایرانی از ما خواسته اند تا پیگیر ماجرای روی داده باشیم و ما هم به مسئولان برگزاری مسابقات و IOC درباره بررسی اتفاق صحبت کرده و خواستار پیگیری شده ایم تا هفته آینده خبر دهیم.

  در ادامه نشست مسعود اشرفی، دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک کشورمان نیز اتفاق روی داده را شرح داد و گفت: گلبارنژاد در مسیر مسابقات دوچرخه سواری در شیب تندی قرار می گیرد و در پیچ کنترلش را از دست داده و به دیواره برخورد می کند. بعد از دو دقیقه آمبولانس در محل حاضر می شود و سعی می کنند به وی کمک کنند اما گلبارنژاد در آمبولانس ایست قلبی می کند و وقتی به بیمارستان منتقل می شود ۴۵ دقیقه عملیات احیا بر روی وی انجام می شود که متاسفانه موفق نمی شوند.

  کریون نیز در ادامه خاطرنشان کرد: مسیر مسابقه مشکلی نداشته اما ما تحقیقاتمان را برای اطمینان انجام می دهیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.