• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » نحوه خدمات‌رسانی مترو به محصلان در آغاز سال تحصیلی
  کد خبر : 1909410

  نحوه خدمات‌رسانی مترو به محصلان در آغاز سال تحصیلی

  مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران تأکید کرد: در مهرماه ۹۵ به منظور خدمات‎رسانی بهتر به شهروندان اعزام قطارهای فوق‌العاده و حداقل رساندن زمان حرکت قطارها از ایستگاه مبدا در دستور کار است. محمد احمدی بافنده با اشاره به اقدامات شرکت بهره‎برداری مترو تهران در سال تحصیلی جدید گفت: تقویت خطوط از نظر ناوگان، کنترل و…

  مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران تأکید کرد: در مهرماه ۹۵ به منظور خدمات‎رسانی بهتر به شهروندان اعزام قطارهای فوق‌العاده و حداقل رساندن زمان حرکت قطارها از ایستگاه مبدا در دستور کار است.

  ۴۵
  محمد احمدی بافنده با اشاره به اقدامات شرکت بهره‎برداری مترو تهران در سال تحصیلی جدید گفت: تقویت خطوط از نظر ناوگان، کنترل و تجهیز سیستم‎های ایمنی و اطفاء حریق، افزایش پوشش امدادی از طریق اورژانس تهران، تامین برق اضطراری از طریق برق منطقه ای و اقدامات ویژه استقبال از مهر با شست و شو و رفع عیب ناوگان، ایستگاه ها و باجه های کارت بلیت از جمله اقداماتی است که درطرح استقبال از مهر۹۵ انجام می شود.
  مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با اشاره به اجرای طرح قطار دانایی جهت ارتقا فرهنگ استفاده از مترو برای کودکان در سال جاری اظهارکرد: این طرح همچنان با قوت در مهرماه نیز اجرایی می‌شود.
  به گفته وی در روز اول مهرماه مترو به صورت رایگان به محصلان اعم از دانشجویان و دانش آموزان خدمات رسانی خواهد کرد. در عین حال که تخفیف ویژه در طول سال برابر مصوبه شورای اسلامی شامل حال دانش اموزان و دانشجویان می شود.
  احمدی بافنده تصریح کرد: نظافت ایستگاه ها، نصب انواع پیام های آموزشی در ایستگاه های مترو و بهسازی مسیر ورود و خروج ایستگاه های مترو نیز انجام شده است.
  وی افزود: با توجه به اینکه برای کاهش سرفاصله حرکت قطارها نیازمند واگن هستیم و نمی‎توان در حال حاضر به صورت جدی سرفاصله حرکت قطارها را تغییر داد، تلاش می‌شود در ساعات پیک ترافیک و ازدحام، با اعزام قطارهای اضطراری، تراکم ترافیک خطوط را کاهش دهیم.
  وی در ادامه با اشاره به جایگزینی بلیط های QR به جای بلیت‌های تک سفره و دو سفره قدیمی گفت: اکنون با استقرار کامل سیستم جدید، بلیت‌های قدیمی مغناطیسی از رده خارج شده اند، لذا به شهروندانی که بصورت مستمر از مترو استفاده می کنند توصیه می شود از کارت بلیت استفاده کنند.
  به گفته احمدی بافنده بهبود خدمات به مسافران به دلیل افزایش سرعت تردد، بسترسازی مناسب جهت توسعه خدمات و سرویس های بهتر به مسافران در آینده (ازجمله امکان خرید و پرداخت از طریق اینترنت و موبایل) از فواید دیگر استفاده از این بلیت هاست.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.